Регіонал "пробачив" журналістові мільйон гривень

Маша Землянська
24 лютого 2013р. 13:39

Депутат з Партії регіонів Юлій Іоффе відкликав мільйонний позов до журналіста та громадського активіста з Луганщини Олексія Свєтікова. Про це «Свідомо» повідомили юристи Інституту розвитку регіональної преси, які і захищали останнього. 

Регіонал подав до суду через образу. Не сподобалась йому стаття «И снова мажоритарка», що Свєтіков опублікував в лютому 2012-го року в інтернеті. Журналіст аналізував шанси на перемогу різних кандидатів з Луганщини перед парламентськими виборами. Про Іоффе Свєтіков згадував у контексті впливової політичної групи мільярдера Дмитра Фірташа і глави президентської адміністрації Сергія Льовочкіна. Це, власне, і обурило теперішнього народного депутата Юлія Іоффе. Мовляв, інформація, розповсюджена без будь-якої перевірки, компрометує його в очах громадян, які мають негативні враження від дій Льовочкіна і Фірташа.

В ІРРП пояснюють: депутат не мав шансів виграти цю справу. З юридичної точки зору журналіст не порушив жодного закону. До речі, компрометуюча стаття Свєтікова не завадила Іоффе перемогти на окрузі в Луганщині та приєднатися до комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. З офіційної біографії регіонала, на момент обрання він був президентом компанії «ДВ нафтогазовидобувна компанія».

Теги: Київ , вибори