200 тисяч віруючих почули останню молитву Папи

Маша Землянська
24 лютого 2013р. 14:08

200 тисяч віруючих почули останню молитву Папи

Близько 200-от тисяч віруючих та туристів зібралося на площі Святого Петра у Ватикані, щоб почути традиційну, але останню недільну проповідь Angelus від Папи Римського. Багато віруючих, зустрічаючи понтифіка, розгорнули плакати з вдячністю Бенедикту XVI, повідомляє CNN.

"Господь закликав мене "піднятися на гору", аби присвятити усього себе молитвам і медитації, але це не означає, що я залишаю Церкву. Навпаки, якщо Бог попросив мене про це, то через те, що так я зможу продовжити служити йому з тією ж самовідданістю і з тією ж любов'ю, з якими робив це досі, але більш відповідними для мого віку і моїх сил чином", - сказав Папа Римський. 

11-го лютого про своє рішення залишити престол Бенедикт XVI повідомив на консисторії колегії кардиналів. Папа пояснив, що почав відчувати тягар від роботи. Це безпрецедентний випадок - посада голови Ватикану пожиттєва, і всі папи помирають на своїй посаді. Хто стане новим очільником католицької церкви, стане відомо у березні. до речі, вдень, коли Папа Римський XVI зрікся від престолу, в купол собору Святого Петравдарила блискавка. 

Теги: Київ , церква