Бешкетнику Седюку заборонили наближатись до Оскара

Галина Танай
25 лютого 2013р. 12:01

Бешкетнику Седюку заборонили наближатись до Оскара

Ігри з Адель не минули для екс-киянина Віталія Седюка безслідно. Американська Академія Наук і Мистецтв вирішила підстрахуватись і не пускати репортера-бешкетника на вручення кінопремії "Оскар". І попередила: якщо невгамовний журналіст таки прийде, його запроторять за грати - щоб гості церемонії точно були в безпеці. Про це пише Hollywood Reporter.

Ось такого листа отримав Віталій Седюк. Думка академіків зрозуміла: прийдете - арештуємо і почнемо судову справу. 


 

Седюк не надто засмутився, хоча пряме включення на "1+1" йому довелося робити не з червоної доріжки, а на фоні пагорба зі знаменитими літерами "HOLLYWOOD". Репортер подякував Академії в Твіттері. "Академіє, дякую за листа! Він надихнув мене встати о 5 і зняти відео ;)" - твітнув Седюк. У відео опальний журналіст-бешкетник розповів, що з дитинства його мрією було потрапити на "Оскар". Для цього звернення Седюк обрав сукенку а ля Бьорк - ісландська співачка вдягала подібного дохлого лебедя у 2001.


10 лютого на церемонії "Ґреммі" Віталій Седюк  вийшов на сцену за нагородою замість Адель.Поки співачка піднімалась на сцену, Седюк устиг подякувати залі за таку честь і сказати "Я люблю тебе, Адель". Він був без квитка й акредитації, тож за лаштунками його затримала служба безпеки і передала у поліцію. Віталій Седюк має репутацію бешкетника - "пранкстера". У травні 2012 він отримав ляпаса від Вілла Сміта - журналіст поліз цілувати актора в Москві, на прем'єрі "Людей в чорному-3". Діставав він і Мадонну - подарував поп-королеві гортензії, які вона ненавидить. 


 

Теги: Київ , Седюк , Оскар , Адель , Греммі , пранкстер