Пенсіонерка організувала аптеку для наркоманів

Ольга Бондаренко
25 лютого 2013р. 13:09

Пенсіонерка організувала аптеку для наркоманів

У Солом’янському районі пенсіонерка організувала аптеку для наркоманів, в якій продавали виключно сонат та димедрол. Про це повідомляє прес-служба міліції.

Кримінальний бізнес організувала 76-річна бабуся та її племінниця. Жодних документів ані на приміщення, ані на здійснення фармацевтичної діяльності партнерки не мали. Пропрацював заклад менше місяця. Привозили препарати до аптеки кожного дня невеликими партіями. Жовті та білі пігулки зберігались у бляшанках з під вітамінів. Вартість однієї – 40-45 гривень, тож не важко підрахувати, що за один робочий день жінки заробляли на заборонених препаратах близько п’яти тисяч гривень. Працювала аптека виключно вдень - з 9 ранку до 2 години дня, - але черга наркоманів утворювалась біля закладу вже з 7 ранку. "Прикрити" бізнес правоохоронцям допомогли місцеві жителі, які і звернулись за допомогою в міліцію.

Наразі бабусі та її родичці "світить" до 3 років позбавлення волі за незаконне придбання, перевезення, зберігання з метою збуту та збут отруйних і сильнодіючих речовин.

 

Теги: Київ