Свободівці придавили «Лексус» Пилипишина

Олесь Лук'яненко
25 лютого 2013р. 14:22

Свободівці придавили «Лексус» Пилипишина

Представники «Свободи» біля Голосіївського райсуду, де розглядалася справа проти Віктора Пилипишина за махінації з нерухомістю, забарикадували його «лексус», упираючись в капот автівки.

 Декілька десятків свободівців скандували: «Пилипишина – на нари!» та «Вийди до народу!», перегородивши проїзд. Вони прийшли з вимогою справедливого і об'єктивного суду Пилипишину, якого звинувачують у передачі державної нерухомості приватній фірмі за безцінь.

Віктора Пилипишина судять за передачу приватній фірмі 4-х поверхового будинку на проспекті Перемоги, а також передачу приміщення вечірньої школи. Обидва випадки сталися, коли Пилипишин очолював Шевченківську райдержадміністрацію. Зі втратою цих двох об’єктів бюджет не доотримав близько 15 мільйонів гривень. З квітня 2011 року екс-чиновник перебуває на підписці про невиїзд.  Віктор Пилипишин брав участь у виборах на 223 окрузі в Києві, який охоплював виборців Шевченківського району, проте пройти у Верховну Раду він не зміг. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг його конкурент від «Свободи» Юрій Левченко. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5 листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округах постановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками «Свободи» по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голоси.

 

Теги: Київ , Пилипишин , Левченко , Свобода , суд