За три дні метро може стати

Олесь Лук'яненко
25 лютого 2013р. 14:46

За три дні метро може стати

За три дні рух в метрополітені може паралізуватися – Київенерго направило в метрополітен попередження про відключення від електрики через борги. Про це повідомляє прес-служба Київенерго.

Станом на 25 лютого метрополітен недоплатив 8,5 мільйона компанії. В прес-службі також додають, що серед комунальних боржників ще районні управління освіти, органи місцевої та державної влади. В прес-службі метрополітену повідомили, що у них немає інформації про таке попередження.

У компанії наголосили, що такі попередження про відключення надсилають мінімум за три дні до самого відключення. 72,33% акцій «Київенерго» належать холдингу ДТЕК, котрий входить в "Систем кепітал менеджмент" Ріната Ахметова. Компанія контролює майже всі енергетичні точки в столиці. Фірма Ахметова взяла київські труби і котельні в оренду, за яку нічого не платить, до 2017 року. При цьому компанія стверджує, що її тарифи покривають лише частину собівартості, тому вона бере гроші двічі - з киян через квитанції за тепло, і з платників податків через дотації Державного бюджету.

 

Теги: Київ , метрополітен , Київенерго