Кучма не пробачив Укрінформу свій арешт

Ольга Бондаренко
25 лютого 2013р. 15:27

Кучма не пробачив Укрінформу свій арешт

Леонід Кучма звернувся до Миколи Азарова з проханням розібратись у ситуації з поширенням чуток державним інформаційним агентством «Укрінформ» про начебто затримання екс-президента. Про це повідомляє прес-служба Фонду Кучми.

У відкритому листі Кучма пише: «Кілька днів тому у мережі Інтеренет було розповсюджено наклепницьку дезінформацію, яка ганьбить мою честь та достоїнство». Екс-президент згадує, що подібного роду «зливи» неправдивої  інформації траплялись раніше, коли він був діючим Президентом держави. «Час від часу це повторюється й зараз. Ініціаторами подібних акцій, як правило, виступають нечистоплотні політики", - зазначив Кучма. Він припустив, що провокацію зробили за допомогою сайту, який було зареєстровано у березні минулого року вітчизняним реєстратором, але поза межами України. Проте особливу увагу приділив участі в інциденті державного інформагентства «Укрінформ»: «Вперше за всю історію незалежної України до тиражування фальшивки (з посиланням, до речі, на невідомий сайт) вдалося державне агентство «Укрінформ». Причому, вдалося вже тоді, коли усім стало зрозуміло – чутки, закинуті у мережу Інтернет – відверта провокація. У цьому зв’язку складається враження: нинішнє керівництво Укрінформу або професійно непридатне, або ж грає за чиїмось брудним сценарієм. Сподіваюсь, шановний Миколо Янович, що Ви зможете дати відповідь на це запитання».

Як відомо, 21 лютого, в «Укрінформі», із посиланням на власні джерела, поширили інформацію про затримання Леоніда Кучми в аеропорту «Жуляни». Напередодні, 20 лютого, в інтерв’ю на «Ехо Москви» перший заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що має достатньо доказів причетності Кучми до замовлення журналіста Георгія Гонгадзе.

Фото: newzz.in.ua.

Теги: Кучма , Київ