У середу студенти "вдарять" Табачника у відповідь

Максим Опанасенко
26 лютого 2013р. 8:41

У середу студенти "вдарять" Табачника у відповідь

У середу об 11:00 студенти і активісти громадських організацій знову прийдуть під комітети Верховної Ради. Тут вони вчергове висловлять свій протест проти ігор і маніпуляцій депутатів та Кабміну із законопроектами «Про вищу освіту».

Якраз в цей день в радівському комітеті з освіти і науки пройдуть парламентські слухання про законодавство у вищій освіті. Збиратимуться студенти о 10:00 на метро «Хрещатик» з боку Інститутської.

Студентські протести проти різних варіацій законопроектів "Про вищу освіту" почалися два роки тому. Тоді Міністерство освіти вирішило внести до парламенту документ, котрий суттєво обмежував студентів і ректорів вишів в правах. У січні 2012-го студентам вдалося вплинути на Уряд - прем'єр-міністр Микола Азаров провів ряд зустрічей зі студентськими активістами і доручив їм, разом з групою ректорів, науковців і чиновників розробити свій варіант законопроекту. Такий документ був готовий до весни 2012-го і врахував всі студентські вимоги. Через невдоволення Міністерства освіти, законопроект так і внесли до Ради. Натомість, у новообраному парламенті з'явився ряд "клонів" - від різних політичних сил - і без врахування студентських інтересів.

 

 

 

Теги: Київ