Коломойський може закрити "УНІАН"

Ольга Бондаренко
26 лютого 2013р. 8:42

Коломойський може закрити "УНІАН"

Власник «УНІАН» Ігор Коломойський може закрити інформаційне агентство, якщо колектив не вибачиться перед ним за звинувачення у цензурі. Про це повідомляє видання Комерсант  із посиланням на одного з топ-менеджерів групи «1+1», яка володіє «УНІАН».

Як пише видання, колектив «УНІАН» про такий можливий розвиток подій дізнався від керівника групи «1+1» Олександра Ткаченка. Ткаченко факт зустрічі підтвердив, але коментувати її зміст відмовився, пославшись на домовленості з колективом агенції. Коломойський запропонував співробітникам УНІАН кілька варіантів, за яких агентство продовжить працювати, і до наступних зборів колективу вони повинні вибрати один з них, стверджують джерела газети. Журналісти мають або вибачитись перед керівництвом і відкликати свою заяву про цензуру, або звільнись у повному складі, або працювати далі, забувши про інцидент із сфальшованими новинами. За інформацією джерел, журналісти відмовляються виконувати вимоги власника й просять забрати з редакції чотирьох редакторів, призначених минулого року для цензурування. 

"Свідомо" повідомляло, що журналісти УНІАН звернулися до головного акціонера інформагентства Ігоря Коломойського з відкритим листом, в якому звинуватили редакторів УНІАН у знищенні репутації агентства, пропаганді влади та недотриманні стандартів професійної етики. Міліція по факту цензури в інформаційному агентстві УНІАН складу злочину не побачила та кримінальну справу не порушила. 20 лютого керівництвом УНІАН було зроблено заяву, що агенція продовжить свою роботу надалі та буде дотримуватись всіх стандартів журналістики. 

 

Теги: Київ