Молодики стали мільйонерами завдяки пенсіонерам

Ольга Бондаренко
26 лютого 2013р. 10:21

Молодики стали мільйонерами завдяки пенсіонерам

Міліція розшукує шахраїв, які за 7 годин ошукали пенсіонерів майже на 8 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба міліції.

Злочинцями виявились два парубки 23 і 24 років, які раніше мали досвід роботи в банківських установах. Хлопці спочатку вираховували пенсіонерів із заощадженнями. Потім телефонували довірливим жертвам та під будь-яким приводом дізнавались всю необхідну інформацію про банківські картки. Так, наприклад, одній з обманутих шахрай представився співробітником банку та попросив для продовження терміну дії банківської картки назвати всі свої реквізити. Далі хлопці виробляли дублікати карток та йшли в «рейд» по банкоматах столиці. За даним фактом слідчим відділом Голосіївського райуправління міліції розпочато кримінальне провадження. Особи шахраїв встановлені, а ось місцезнаходження – невідомо. 

Столичні правоохоронці звертаються з проханням до всіх громадян, які володіють будь якою інформацією про місце перебування зловмисників, телефонуйте за номером – (044) 209-99-49 або 102.


 


Фото: прес-служба міліції.

 

Теги: Київ