Маршрутники відмовились возити людей до Києва

Ольга Бондаренко
26 лютого 2013р. 10:58

Маршрутники відмовились возити людей до Києва

На п’ятнадцяти маршрутах по Київській області автоперевізники сьогодні не вийшли в рейс, через протест проти нечесного проведення  тендерів. Про це «Свідомо» повідомила голова київського обласного осередку Всеукраїнської асоціації автоперевізників Олена Любомирська.

Причиною страйку стало обурення автоперевізників тим, що тендер на перевезення по Київській області виграла одеська компанія. «Маршрутники, які щодня повинні будуть їхати в Одесу, щоб пройти всі необхідні перевірки перед виходом на маршрут? Зрозуміло, що конкурс був проведений із численними порушеннями, і компанія ця виграла саме через махінації з підрахунками балів», - сказала Олена Любомирська. Наразі, близько сотні водіїв прямують під стіни Генеральної прокуратури подавати свої заяви. «Біля 500 людей вимушені будуть залишитись без роботи. Якщо в четвер, як нам і обіцяли, справа з конкурсом не буде переглянута, водії і надалі не виходитимуть в рейси», - говорить Любомирська.

26 лютого відмовилися виходити в рейс автобуси з Вишневого, Боярки, Тарасовки, Коцюбинського, Петровського, Петропавлівської Борщагівки до Києва, - всього 12 населених пунктів. У страйку взяли участь сім підприємств

 

Теги: Київ