Маршрутники призупинили страйк

Ольга Бондаренко
27 лютого 2013р. 10:24

Маршрутники призупинили страйк

Автоперевізники, які вчора відмовились везти людей до Києва на знак протесту проти нечесного проведення тендерів, вже відновили всі рейси і маршрути. Про це «Свідомо» повідомила голова київського обласного осередку Всеукраїнської асоціації автоперевізників Олена Любомирська.

«Всі рейси відновлено. Люди зможуть діставатись до Києва так, як і раніше. Як йтимуть справи далі – все залежатиме від рішення, яке прийме Генеральна прокуратура у четвер», - повідомила вона.

26 лютого відмовилися виходити в рейс автобуси з Вишневого, Боярки, Тарасовки, Коцюбинського, Петровського, Петропавлівської Борщагівки до Києва, - всього 12 населених пунктів. У страйку взяли участь сім підприємств. Причиною страйку стало обурення автоперевізників тим, що тендер на перевезення по Київській області виграла маловідома одеська компанія. Близько сотні водіїв 26 лютого прийшли під стіни Генеральної прокуратури подавати свої заяви про перерахування голосів тендеру. Рішення у цій справі вони мають отримати у четвер 28 лютого.

 

Теги: Київ