В Китаї знайшли 4-тисячорічний порно-комікс

Галина Танай
27 лютого 2013р. 12:51

В Китаї знайшли 4-тисячорічний порно-комікс

Зібрати оргію на сто чоловік, підтягнути тваринок, влаштувати дикий секс із шаманом - уміли таки розважатись у кам'яному віці. В Китаї знайшли унікальні наскельні малюнки, що претендують на почесний титул першої порнографії в світі. Цим веселим картинкам близько чотирьох тисяч років.

Наскельні порно-малюнки показують давній ритуал родючості. Знахідка унікальна: більшість таких стародавніх зображень абстрактні, а тут усе цілком зрозуміло. Доктор Девіс-Кімболл, що вивчає ці малюнки, назвав їх справжнім секс-безумством. Крім стандартних чоловічих і жіночих фігур є такі, що поєднують риси обох статей. Науковці думають, що це зображення транссексуалів. Або шаманів – надто в них характерні маски й прикраси. Порно-комікс можна умовно поділити на вісім сцен. Чого тільки нема в цій масштабній оргії: груповий секс, мастурбація, пустощі з шаманами і звірятками. Деякі учасники оргії явно в трансі. Якщо врахувати, що це сцени з ритуалу родючості, - в кам’яному віці порно було куди духовнішим, ніж зараз.

Ще одна цікавинка малюнків – зображені фігури геть не схожі на китайців. Що ж за народ розважався в такий витончений спосіб, ученим поки невідомо. 

 

Теги: Київ , оргія , китай , порно-комікс