Тимошенко проситься на суд через євроспостерігачів

Олесь Лук'яненко
27 лютого 2013р. 17:43

Юлія Тимошенко просить євроспостерігачів Пета Кокса та Олександра Кваснєвського проконтролювати її доставку на судове засідання про вбивство Євгена Щербаня, повідомляє прес-служба Батьківщини.

Тимошенко пише, що на її вимоги доставити її до суду пенітенціарна служба не реагує, натомість фальшує підтвердження її відмову. Засуджена з подібним проханням звернулася і до уповноваженої з прав людини Лутковської.

Пенітенціарна служба заявляла про відмову Тимошенко брати участь у судових засіданнях по справі про вбивство Щербаня, натомість адвокати екс-прем`єра цю інформацію спростовували. Екс-прем’єра Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці. Минулої п`ятниці у палаті Тимошенко прибрали відеокамери після того, як Янукович заявив, що якби була його воля, то він би прибрав відеокамери, які стежать за Юлією Тимошенко, але тиснути на правоохоронців він не може.

Теги: Київ , Тимошенко , Україна