У Ахметова показали Андріївський очима студентів

Олесь Лук'яненко
27 лютого 2013р. 19:20

У Ахметова показали Андріївський очима студентів

Компанія ЕСТА Холдинг підбила підсумки молодіжного архітектурного конкурсу на кращий проект забудови на місці фабрики "Юність" на Андріївському узвозі, який тривав з листопада 2012 року до лютого 2013 року.

Перше місце у конкурсі посіли студенти 4 курсу Харківського національного університету будівництва та архітектури Андрій Соловйов та Іван Шевченко. Друге місце взяли студенти 6 курсу Львівської політехніки Ірина Волинець та Марія Процик. Третє місце дісталося випускникам Київського нацуніверситету будівництва та архітектури Андрію Восколовичу та Микиті Борисенку. Призерів конкурсу нагородили грошовими преміями та заохочувальними призами, але якими саме не зазначають.

Андріївський очами студентів зі Львова. Повний список робіт можна подивитися тут.
Андріївський очами студентів зі Львова. Повний список робіт можна подивитися тут.

Саме ця компанія, що належить Рінату Ахметову, минулого року зруйнувала будинки на Андріївському, щоб збудувати офісний центр. Після вуличних протестів компанія вибачилася та пообіцяла збудувати не центр, а будь-що, що вирішить створена з представників громадськості рада. Група "Юность на Андреевском" пропагає цю ініціативу.

 

Теги: Київ , Ахмєтов , Андріївський узвіз