Укрінформ відхрестився від арешту Кучми

Ольга Бондаренко
28 лютого 2013р. 7:20

Укрінформ відхрестився від арешту Кучми

Державне інформаційне агентство «Укрінформ» анулювало новину про арешт екс-президента України Леоніда Кучми. Про це повідомляється на їхньому сайті.

У редакційному зверненні до читачів йдеться: «У зв'язку з відсутністю офіційного підтвердження факту анулюється новина від 21 лютого 2013 року з заголовком "Кучму затримали в київському аеропорту - джерела". Просимо не використовувати цю інформацію з посиланням на агентство». Також агенція вибачилась за поширення цієї «чутки» перед читачами та особисто перед Леонідом Кучмою. При цьому в «Укрінформі» зазначили, що якби прес-служба фонду Кучми «Україна» оперативно відреагувала на новину, то проблеми із таким широким поширенням інформації не виникло б.

21 лютого на сайті «Укрінформу» з’явилась новина, що Кучму затримали в аеропорту «Жуляни». Адвокат Леоніда Кучми Віктор Петруненко одразу ж спростував її, а вже 25 лютого обурений екс-президент особисто звернувся до прем’єр-міністра Миколи Азарова з відкритим листом, в якому просив розібратись у ситуації з поширенням наклепницької інформації. Напередодні перед розповсюдженням новини про арешт, 20 лютого, в інтерв’ю на «Ехо Москви» перший заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що має достатньо доказів причетності Кучми до замовлення журналіста Георгія Гонгадзе.

 

Теги: Київ