Справу Індила розглянуть 15 березня

Ольга Бондаренко
28 лютого 2013р. 9:49

15 березня Деснянський районний суд Києва розпочне розгляд справи про смерть студента Ігоря Індило. Про це «Свідомо» повідомив адвокат батьків студента Олександр Заруцький.

За словами Заруцького, суд проведе попереднє засідання у кримінальній справі проти міліціонерів, обвинувачених у перевищенні службових повноважень при затриманні студента Ігоря Індило, внаслідок чого хлопець загинув. Розпочнеться засідання о 14:00.

Ігор Індило відзначав свій 20-ий день народження 17-го травня 2010-го у гуртожитку, звідки його забрали у міліцейській відділок. Вночі Ігор загинув у камері після «спілкування» з міліцією. "Свідомо" оприлюднило відео з камер спостереження, яке спростовує версію прокуратури. Президент Віктор Янукович двічі давав генпрокурору завдання розібратися зі справою Індила. У січні суд так і не встановив - через що у Ігоря Індила зламалося склепіння черепа, та присудив умовний строк дільничному, який привіз хлопця до його смерті. Нагадаємо, 24 січня Апеляційний суд Києва повернув кримінальну справу за фактом загибелі Ігоря Індила на новий судовий розгляд. 

 

Теги: Київ