Rozetka повернула киянці гроші за підробний Canon

Галина Танай
28 лютого 2013р. 17:23

Rozetka повернула киянці гроші за підробний Canon

Якщо магазини й компанії нас дурять – їх можна і треба виховувати. Після публікації «Свідомо» інтернет-магазин Rozetka забрав контрафактний фотоапарат і повернув киянці Катерині Большаковій гроші. А в головному офісі з’явилися зразки заяви на повернення коштів за неякісний товар.

Після нашої статті Катерині подзвонив працівник «Розетки». Він представився начальником відділу і повідомив, що гроші за фотоапарат повернуть. Правда,  запропонував дівчині останню експертизу, у постачальника – перевірити, чи справді не збігаються серійні номери  багатостраждального фотоапарата і плати. Катерина відмовилась, співбесідник не наполягав. Зате потішився, що тепер компанія знає правду і нібито не працюватиме з недобросовісним  постачальником.  Запропонував прийти в головний офіс без черги і запитати начальника відділу, Олега.

В «Розетку» ми з Катериною пішли разом. Слова «Олег» і «контрафактний фотоапарат» мали магічну дію. Поки працівники перевіряли комплектацію фотоапарату, до них підійшов молодший колега. «А что с ним не так?» - поцікавився він долею Canon’а. «Тебе этого знать не надо», - багатозначно відповіли колеги. 

 

Катерині відшкодували повну вартість фотоапарату. Вся процедура повернення грошей зайняла 15 хвилин. Отже, в битві ПокупецьVS Rozetka переміг покупець.

Якщо ви придбали неякісну послугу чи товар – не бійтеся скаржитись на недобросовісну компанію та захищати свої права. Якщо ви готові боротися юридичними методами, ми можемо познайомити вас із юристами, які допоможуть безоплатно.

 

 

Теги: Київ , Розетка , контрафакт , Canon