Чепак без гумору обіцяє вільні запитання Януковичу

Олесь Лук'яненко
28 лютого 2013р. 19:21

Чепак без гумору обіцяє вільні запитання Януковичу

Прес-секретар Віктора Януковича оцінила жарт журналіста Сергія Лещенка про узгодження запитань з прес-службою і пообіцяла, що журналісти на пресс-конференції зможуть задавати запитання президентові без цензури. Переписку з прес-секретарем Януковича виклав на своєму фейсбуці Сергій Лещенко.

Лещенко надіслав звернення Чепак, у якому просив узгодити його запитання, аби була можливість його поставити. «Ми всі знаємо, Вікторе Федоровичу, що ви виграєте наступні президентські вибори. Тому логічне запитання: А що буде в кінці 2-го терміну – ви залишитесь на третій строк чи все-таки передасте посаду президента комусь з синів?», - запитав журналіст з ремаркою, що автор запитання Роман Вінтонів.


 

Чепак відповіла журналістові, що цінує його почуття гумору і він зможе поставити будь-яке запитання Януковичу, як завжди. Під час саміту Україна-ЄС, який днями проходив в Брюселі, журналістка Ірина Соломко хотіла поставити запитання президентові і разом з колегами отримала обіцянку від Чепак, що у них буде така можливість. Проте в останній момент мікрофон отримала журналістка з президентського пулу. Дарка Чепак запевнила, що це не її провина, адже модератором була інша особа. Прес-конференція Януковича проходитиме у п`ятницю, 1 березня.

 

Фото - В. Фролов

 

Теги: Київ , Янукович , Лещенко , Чепак