Суд заборонив турбувати Генпрокуратуру мітингами

Олесь Лук'яненко
1 березеня 2013р. 8:54

Суд заборонив турбувати Генпрокуратуру мітингами

Суддя Окружного адмінсуду Олексій Огурцов заборонив проводити мітинги та акцій протесту біля будівлі Генпрокуратури до кінця цього року.

Відтак з 1-го березня по вулиці Різницькій та Гусовського, а також на прилеглих територіях, мітингарям з’являтися заборонено. Відповідний позов подав Департамент суспільних комунікацій мерії до громадської організації «Народна солідарність за соціальний захист та взаємодопомогу», членської благодійної організації «Шанс-плюс», «Форуму порятунку Києва» та підприємця-мітингаря. В мерії зазначили, що до них надійшло від «Тверезого Києва» повідомлення про мітинг біля Генпрокуратури за участю понад 1500 активістів. «Тверезі» активісти хотіли на будівлі Генпрокуратури та всіх будівлях прокуратури міста написати білою фарбою: «Тверезість пробуджує совість!»

Суддя Огурцов визнав, що такий напис пошкодить державні будівлі, а «тверезі» у такій кількості перекриють рух, а тому заборонив проводити мітинги будь-кому. Огурцов приймав рішення у 2011 році про заборону збиратися Пленуму Верховного Суду, на якому мали обрати голову найвищого суду в Україні. Екс-депутат Григорій Омельченко після цього рішення підозрював, що це замовне рішення Віктора Януковича.

 

Теги: Київ , Україна , мітинги , Генпрокуратура