Рибак подав в суд аби забрати мандат у Власенка

Олесь Лук'яненко
1 березеня 2013р. 11:10

Рибак подав в суд аби забрати мандат у Власенка

Голова Верховної Ради Володимир Рибак подав до Вищого адмінсуду подання, щодо позбавлення депутата від «Батьківщини» Сергія Власенка мандата, повідомляє прес-служба БЮТу.

У прес-службі стверджують, що було сфальшовано рішення регламентного комітету щодо цього подання.  Олександр Турчинов заявляє, що засідання регламентного комітету не проводилося, а просто були зібрані підписи 8 членів комітету від Партії регіонів та одного комуніста. Це рішення потрапило до Рибака, яке він швидко передав до суду.  Сам Власенко переконує, що його адвокатська діяльність, яка і стала причиною звернення до суду, мала бути припинена з моменту подання заяви про відмову 22 лютого. «План був простий – сфальсифікувати рішення комітету у середу, у п’ятницю в тиші провести суд і в ніч з п’ятниці на суботу мене затримати», - сказав він. 

Опозиційні представники регламентного комітету у Верховній раді у спільній заяві підтвердили - засідання комітету не було. Вищий адміністративний суд України нещодавно позбавив повноважень двох депутатів Олександра Домбровського та Павла Балоги, які свого часу відмовились вступити або голосувати з провладною більшістю Партії регіонів та Компартії в Верховній Раді.