Семесюк стрів весну політичною картиною з матюками

Галина Танай
1 березеня 2013р. 14:14

Семесюк стрів весну політичною картиною з матюками

Скандальний художник Іван Семесюк оригінально привітав країну з першим днем весни. Він намалював картину «Політична платформа» від імені міфічного депутата Леоніда Пизд*чука. До цього шедевру Семесюк доклав традиційного листа до народу України. «Залишайтеся такими ж затурканими баранами», - порадив художник українцям.

«Відкритий лист таємної міжфракційної депутатської групи до народу України» - так назвав своє послання Семесюк. Вітання з весною він висловив з парламентського буфету -  від імені  групи «Чесно про головне» та депутата Леоніда Пизд*чука.

«Ми, українські депутати всіх скликань, не пожлобилися у ці святкові дні і скинулися на пензлик і баночку фарби для одного спеціально навченого голодранця, котрий лише для вас намалював картину під назвою «Політична платформа». Дивіться на неї час від часу для профілактики і не пиздіть. Щиро вдячні вам дорогі співвітчизники за те, що вас так легко ошукувати.», - написав художник. Повний текст можна прочитати тут.

 Місяць тому Семесюк уже потішив українців картиною "Великий Герб українського Духовного Парламентаризму". Митець зобразив синьогубого депутата у вишиванці зі свастиками, а до портрета додав відкритий лист  до «пі...арасів з Верховної Ради». 

 

Теги: Семесюк , Київ