Міліція знайшла винних у справі харківського судді

Ольга Бондаренко
4 березеня 2013р. 8:48

Міліція знайшла винних у справі харківського судді

Міліція викрила імена і прізвища осіб, причетних до вбивства харківського судді Володимира Трофімова. Про це заявив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко в ефірі каналу ICTV, повідомляє «Дзеркало тижня».

"У нас є на сьогоднішній день певна версія, найбільш, на мій погляд, реальна, щодо розкриття цього злочину. Ми зараз розшукуємо ряд осіб, які, на наш погляд, могли бути причетні до скоєння цього злочину. Тобто, ми вже знаємо імена і прізвища цих осіб", - заявив міністр. При цьому він також зазначив, що вбивство судді та його сім'ї не було помстою. "Ми не можемо говорити про помсту. Суддя не розглядав таких справ у суді, за які можна було б йому мстити", - сказав Захарченко. Раніше повідомлялося, що правоохоронні органи затримали наркоторгівців, які розплатилися за товар монетами з колекції вбитого харківського судді Трофимова.

15 грудня 2012 року, у Харкові  - в День працівників суду - у власній квартирі були вбиті 58-річний суддя Фрунзенського районного суду Володимир Трофимов і вся його сім'я - 59-річна дружина, 30-річний син і 29-річна цивільна дружина сина. Всім убитим відрізали голови, синові Трофимова відрізали голову, коли той був ще живий. Голови жертв не знайшли.

Фото: http://dt.ua/

Теги: Київ