Смерть парашутистів під Бородянкою шиють пілотам

Ольга Бондаренко
4 березеня 2013р. 15:03

Смерть парашутистів під Бородянкою шиють пілотам

За фактом аварії літака під Бородянкою, що у Київській області, закінчено досудове слідство, а справу передали до суду. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Командиру та другому пілоту літака пред’явлено обвинувачення  у порушенні правил безпеки руху або експлуатації повітряного транспорту. Зокрема, слідством було встановлено, що "командир і другий пілот мали в своєму розпорядженні інформацію про складні погодні умови, а також про те, що грозовий фронт переміщується в зону польотів". "Тим не менше, перед другим польотом того дня вони не переконалися в безпечності польоту та здійснили виліт, який закінчився авіакатастрофою", - зазначили в прес-службі. Командиру та другому пілоту загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років.

10 червня 2012 року, через сильний дощ та пориви вітру, на аеродромі «Бородянка» сталася аварійна посадка літака, в результаті якої п’ятеро людей загинули, а 13 постраждали. На момент катастрофи у літаку перебувало 22 особи. Повітряне судно здійснювало польоти в рамках навчально-підготовчої програми парашутистів.

Фото: podrobnosti.ua.

Теги: Київ