Київрада обманула киян про вільний доступ

Евеліна Вишневська
4 березеня 2013р. 17:05

Київрада обманула киян про вільний доступ

Секретар Київради Галина Герега не виконала обіцянку запровадити вільний вхід в будівлю з 1 березня.

Ще 27 лютого учасники штурму Київради узгодили з депутатами нові правила, за якими будь-який киянин має вільно заходити до Хрещатику, 36 після пред`явлення паспорту. Як повідомило "Свідомо" джерело, правила були передані на підпис Герезі, звідки досі жодної інформації.

У вівторок, 5 березня, «штурмовики» і депутати мали продовжити перемовини про правила входу до зали голосувань Київради, де зокрема ділиться земля міської громади. Після штурму туди вже почали за жеребкуванням пускати представників громадських організацій, які подали заявки.

ПРО ЯКІ ПРАВИЛА ВХОДУ КИЯН ДО КИЇВРАДИ ДОМОВИЛИСЯ ШТУРМОВИКИ З ДЕПУТАТАМИ:

ПРАВИЛА пропуску осіб до адміністративної будівлі Київської міської ради

1. Загальні положення

1.1. Цими Правилами визначається порядок пропуску відвідувачів до будівлі Київської міської ради (вул. Хрещатик, 36), підстави для відмови у пропуску до будівлі та правила поведінки відвідувачів під час перебування в будівлі Київської міської ради (далі – будівля Київради).

1.2. Пропускний режим здійснюється працівниками служби охорони будівлі Київради а також іншими уповноваженими особами. 

 1.3. Відповідні Правила розміщуються на офіційних веб-порталах Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації та в будівлі Київради в зручному для відвідувачів місці.

 2. Підстави для пропуску відвідувачів до будівлі Київради

 2.1. До будівлі Київради на підставі пред’явленого посвідчення встановленого зразка допускаються:

1) Президент України, народні депутати України, Прем’єр-міністр України, члени Кабінету Міністрів України, представники центральних органів виконавчої влади та органів та центральних органів виконавчої влади із спеціальним статусом, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини та особи, що їх супроводжують;

2) депутати Київської міської ради, працівники секретаріату Київської міської ради, працівники виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) та її структурних підрозділів, районних в місті Києві державних адміністрацій та комунальних підприємств територіальної громади міста Києва;

3) співробітники правоохоронних, контролюючих органів та судді;

4) помічники-консультанти народних депутатів України та депутатів Київської міської ради;

5) члени Київської міської виборчої комісії.

 2.2. Кожна особа, яка постійно проживає у місті Києві, має право доступу до будівлі Київради, пред’явивши паспорт із відміткою про реєстрацію місця проживання в місті Києві.

2.2.1. Прохід до будівлі Київради відвідувачів, визначених у пункті 2.2, здійснюється через приймальню громадян Київради.

2.2.2. Перед процедурою перевірки документів відповідальний співробітник надає відвідувачу консультацію щодо функцій та повноважень Київської міської ради, виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) та їх структурних підрозділів, а також інформує про їх територіальне розташування.

2.2.3. Після отримання необхідної інформації відвідувач проходить через технічні засоби контролю. Представник служби охорони, або інша уповноважена особа, заносить дані паспорту, а також мету відвідування до бази обліку відвідувачів. Мета візиту має інформаційний характер та не може бути підставою для відмови відвідувачу щодо його допуску до будівлі Київради. 

Представник служби охорони, або інша уповноважена особа, після перевірки даних паспорту та внесення інформації до бази обліку відвідувачів повертає відвідувачу паспорт та надає перепустку встановленого зразка, яка підлягає поверненню перед залишенням відвідувачем будівлі.

2.2.4. Прохід відвідувачів відповідно до цього пункту допускається у робочі дні з 9:00 та завершується за годину до кінця робочого дня.

Особи, що увійшли до приміщення Київради на підставі цього пункту, повинні залишити будівлю Київради за 15 хвилин до кінця робочого дня.

 2.3 Уповноважені на те посадові та службові особи можуть запрошувати відвідувачів до будівлі Київради у встановленому Київським міським головою або заступником міського голови – секретарем Київради порядку.

 2.4. Медичний персонал служби швидкої медичної допомоги, працівники пожежної та аварійної служб пропускаються у будівлю Київради безперешкодно.

 3. Пропускний режим

  3.1. До приміщення Київради не допускаються відвідувачі::

1) у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння;

2) з явними ознаками психічних розладів;

3) з тваринами (окрім собак-поводирів);

4) з холодною або вогнепальною зброєю;

5) з легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами;

6) з колюче-ріжучими предметами;

7) з валізами, господарськими сумками, пакетами, розмір яких перевищує 55х35х15 см;

8) з прихованим обличчям, якщо це не дозволяє ідентифікувати відвідувача.

 3.2. Не допускаються до приміщення Київради (крім народних депутатів України) відвідувачі із плакатами або транспарантами, що містять у собі протизаконні гасла або заклики.

 3.3.  Під час перебування у будівлі Київради відвідувач не має права:

1) нецензурно висловлюватися або вживати лайливі слова;

2) палити, вживати спиртні напої або наркотичні засоби;

 3) знаходитися у робочих кабінетах без дозволу співробітників секретаріату Київради або виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації);

4) фізично перешкоджати роботі співробітників секретаріату Київради або виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації);

5) пошкоджувати будівлю Київради, майно та інші речі, які в ній знаходяться;

6) використовувати будівлю Київради в якості тимчасового житла.

 3.4 Відвідувачу, який порушує визначені у пункті 3.3 норми, працівником служби охорони, або іншою уповноваженою особою, робиться попередження. У разі, якщо такий відвідувач продовжує вчиняти правопорушення працівник служби охорони, або інша уповноважена особа пропонує такому відвідувачу покинути будівлю Київради або викликає працівників міліції.

 3.5. Відвідувач, який був видалений з будівлі Київради (крім народних депутатів України та депутатів Київської міської ради), немає права доступу до приміщення Київради до кінця відповідного робочого дня.

 4. Оскарження

 4.1. Скарги щодо обмеження доступу або видалення особи із будівлі Київради  подаються Київському міському голові, заступнику міського голови – секретарю Київради або керуючому справами секретаріату Київради.

 4.2. Скарги розглядаються із обов’язковим запрошенням заявника, якому для цього дозволяється прохід до будівлі Київради. Рішення по скарзі приймається не пізніше, як через 10 днів з моменту її надходження. За наслідками розгляду скарги Київський міський голова, заступник міського голови – секретар Київради або керуючий справами секретаріату Київради приймає рішення про допуск скаржника до приміщення Київради або відмову у такому допуску.

 4.3. У разі незгоди з рішенням скаржник має право оскаржити його до суду.

Теги: Київрада , Київ , Герега