Коломойський пробачив УНІАН

Ольга Бондаренко
5 березеня 2013р. 9:37

Журналісти УНІАН зустрілись із керівництвом інформаційного агентства, щоб домовитися про вирішення проблем із сфальшованими новинами та заявами колективу з вимогами звільнити редакторів. Про це повідомили на сайті УНІАНу.

"Представники колективу отримали необхідні роз’яснення та інформацію, яка задовольнила колектив. Сторони вирішили питання не в режимі взаємного тиску, а в атмосфері довіри та співробітництва", - йдеться в заяві.Також в УНІАН зазначили, що колектив задоволений отриманими запевненнями, а керівництво взяло на себе всю відповідальність за новини, які викликали резонанс в медіа-просторі.

26 лютого «Свідомо» повідомляло, що Коломойський може закрити УНІАН, якщо колектив не вибачиться перед ним за звинувачення у цензурі. Журналісти УНІАН звернулися до головного акціонера інформагентства Ігоря Коломойського з відкритим листом, в якому звинуватили редакторів УНІАН у знищенні репутації агентства, пропаганді влади та недотриманні стандартів професійної етики. Міліція по факту цензури в інформаційному агентстві УНІАН складу злочину не побачила та кримінальну справу не порушила. 20 лютого керівництвом УНІАН було зроблено заяву, що агенція продовжить свою роботу надалі та буде дотримуватись всіх стандартів журналістики.

 

Теги: Київ