За шмон абітурієнтів у Табачника платять 1,2 млн

Максим Опанасенко
5 березеня 2013р. 15:53

Український центр оцінювання якості освіти, що традиційно займається організацією тестування в школах, сплатив 1,2 мільйони гривень за "послуги з охорони об'єктів". Про це йдеться у Віснику державних закупівель.

Отримувач грошей - Управління державної служби охорони при київській міліції. За словами прес-служби УЦОЯО, ці гроші йдуть на забезпечення порядку на пунктах тестування (перевірка кишень вступників на наявність мобільних телефонів, планшетів і тд) і на охорону всіх об'єктів, що належать до сфери управління Центру. Простіше кажучи, це плата за те, аби тестові завдання були секретними і конфіденційними. Минулоріч ця сума була трішки скромнішою - 1,195 мільйонів гривень

Минулого тижня Центр освітнього моніторингу, що слідкує за діяльністю Міносвіти, звинуватив міністра освіти Дмитра Табачника в розсекречуванні тестових завдань з історії. Міністр приніс на зустріч з журналістами тестові завдання, аби довести - прізвища лідерів українських повстанців Романа Шухевича і Степана Бандери звідти нікуди не зникали. Тобто, теоретично, державна охорона мала б запобігти розсекречуванню і арештувати міністра чи особу, котра виносила ці завдання.

 

Теги: Київ