У Борисполі кажуть що не чіпали державних грошей

Ольга Бондаренко
6 березеня 2013р. 11:02

У Борисполі кажуть що не чіпали державних грошей

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» спростовує інформацію, яка була поширена Рахунковою палатою про неефективне використання майже 4 мільярдів гривень. Про це повідомили у прес-службі аеропорту.

В повідомленні йдеться про те, що реконструкцію аеропорту здійснювали без залучення державних коштів - за рахунок власних, а також кредитних ресурсів, які підприємство обслуговує за рахунок власної діяльності. «Всі кошти, які було проінвестовано в розвиток аеропорту, витрачалися в суворій відповідності до українського законодавства та міжнародних норм», - повідомили у прес-службі. Щодо недоцільності реконструкції, то у «Борисполі» зазначили, що аеропорт розвивається згідно зі стратегічним планом 2009 року і пасажиропотік повністю відповідає прогнозам. Борис Колесніков, який курував підготовку до Євро-2012, виданню "Комерсант-Україна" сказав, що експерти Рахункової палати просто не мають достатню кваліфікацію для визначення ефективності роботи аеропорту. І додав, що аеропорт будували "на виріст".

5 березня прес-служба Рахункової палати оприлюднила інформацію про те, що через недостатній контроль з боку Міністерства інфраструктури і "Укрєвроінфрапроекту", як основних розпорядників коштів в рамках програми до підготовки Євро-2012 -  3,7 мільярди гривень були використані неефективно та з порушеннями. Також у повідомленні зазначили, що інвестиції у розвиток "Борисполю" виявилися економічно необґрунтованими, а боргові зобов’язання аеропорту - приблизно 4,3 мільярди - можуть бути перекладені на державний бюджет

 

Теги: Київ , аеропорт Бориспіль