ГПУ прикрила Власенка перед суддями

Ольга Бондаренко
6 березеня 2013р. 12:40

На вимогу голови фракції «Батьківщина» Арсенія Яценюка, який представляє у Вищому адміністративному суді Сергія Власенка,  - суд долучив до справи документи Генеральної прокуратури, які засвідчують, що Власенко є захисником, а не адвокатом.

Документи, підписані начальником Головного управління ГПУ з розслідування особливо важливих справ Андрієм Курисем, засвідчують, що Сергій Власенко виступає саме захисником, а не адвокатом: "Власенко брав участь в якості захисника Юлії Тимошенко для надання їй юридичної допомоги в забезпеченні прав на захист", - йдеться в документі. Суд також долучив до справи витяги з журналу судового засідання, за яким Сергій Власенко брав участь у суді на підставі посвідчення народного депутата України, а також протоколи допиту у справі Щербаня, в яких Сергій Власенко також вказаний як народний депутат.

У Вищому адміністративному суді наразі йде розгляд справи про позбавлення мандата Сергія Власенка. Напередодні, депутат від Партії регіонів Володимир Мисик написав подання до Верховної Ради з проханням позбавити депутатських повноважень Сергія Власенка. Мисик мотивував це прохання сумісництвом повноважень депутата і адвоката - Власенко є захисником у справі Юлії Тимошенко. На підтримку Власенка опозиція заблокувала Раду. Також депутат від «Батьківщини» Микола Княжицький вимагає Володимира Рибака подати позов до суду про позбавлення 11 депутатів з Партії регіонів мандатів, за сумісництво з підприємницькою діяльністю. Держдепартамент Сполучених Штатів Америки зробив заяву, що справа про позбавлення Сергія Власенка мандата видається їм політично вмотивованою. 

 

Фото: Українська правда.

 

Теги: Київ