Студенти прийшли до Табачника з кондомами і лялями

Максим Опанасенко
6 березеня 2013р. 13:59

Студенти прийшли до Табачника з кондомами і лялями

Дві групи студентів і активістів прийшли під будівлю Міністерства освіти і науки, прихопивши з собою кондоми і ляльки. Таким чином одна група захищала новообраного голову Студентської ради Києва Артема Нікіфорова, а інша - звинувачувала його у фальшуванні виборів і "служінні" міністру освіти Дмитру Табачнику.


 

Зліва - новий голова київської студради Артем Нікіфоров. Справа - активіст громадянського руху "Відсіч" Дмитро Карпій. Активісти ворогують вже кілька років - "самоврядування" завжди підтримує реформи Міносвіти, "Відсіч" з організаціями-колегами - протестують проти них. Нікіфоров запам'ятався палкою підтримкою міністерського законопроекту "Про вищу освіту", проти котрого молодь бореться вже майже 3 роки.


 

 Кондоми роздавали "захисники" студради своїм опонентам, закликаючи "не плодитися". "Відсічани" і активісти Фундації регіональних ініціатив ж у відповідь показали невеличку лялькову виставу, де основні дійові особи-ляльки тримали в руках дрібні гроші і проскандували "Проститутки, геть!".


 

Міліція, що мала слідкувати за порядком, не без задоволення слідкувала власне за самим процесом. Акція закінчилася традиційно - до студентів вийшов представник Міносвіти і забрав "ініціативну групу" з обох боків на перемовини. Чим конкретно вони закінчилися - невідомо.

Вибори голови Студентської ради Києва пройшли 26 лютого. Більшість голосів від студентів з різних вишів отримав Артем Нікіфоров. За словами активістів громадянського руху "Відсіч" вибори пройшли нечесно - справжніх студентів на виборах замінили "хлопці спортивної статури", котрі одноголосно підтримали Нікіфорова.

 

 

Теги: Київ