На Бальзака 300 людей повстали проти забудовника

Олесь Лук'яненко
6 березеня 2013р. 20:59

Близько 300 людей прийшли на захист проти забудови на Бальзака, 54, де вранці знову почали зводити паркан навколо скандальної забудови. Про це повідомляє журналістка «Свідомо» з місця події.

Близько 19:00 години вечора розпочалося пікетування будівельного майданчику. Серед мітингарів місцеві мешканці та представники «Свободи». Беркут взяв паркан у кільце та не дає людям зламати паркан. Мітингуючи намагалися прорватися, але їм це не вдалося. Натовп скандує: «Ми хочемо парк!» та «Геть Попова». Помічник депутата від «Свободи» Андрія Іллєнка Петро Кузик заявив у рупор, що вони не розійдуться, доки не будівельники не залишать майданчик.

Паркан навколо забудови на Бальзака зносили вже п'ять разів. Кожен раз - з бійкою і скандалом. І також кожного разу паркан встановлювали наново. Забудова ж на цьому місці почалася минулого року - на місці дитячого майданчика. Місцеві мешканці зібрали близько тисячі підписів проти неї, але позбутися її так і не вдалося. Забудова належить підприємниці Анні Рахімовій. Саме цій жінці належала кнайпа-«наливайка» за цією ж адресою, але оформлена була як дитяче кафе. На Бальзака Рахімова будує черговий дитячий заклад – зазначено в документації. Мешканцям стало відомо, що підприємниця має намір після добудови переробити дитячий заклад у готельно-розважальний заклад з нічним клубом, а їхні діти знову залишаться без майданчика. 

Теги: Київ , мітинг , забудова