Забудовники втікли з Троєщини

Евеліна Вишневська
7 березеня 2013р. 0:38

Забудовники після тривалої оборони зведеного паркану, залишили будівельний майданчик скандальної забудови на Бальзака, 54.

Зведений раніше паркан люди вирішили сьогодні не чіпати, а дати змогу прибрати встановлений паркан місцевій владі. Помічник депутата від «Свободи» Андрія Іллєнка Петро Кузик ноголосив, що у влади є два дні прибрати розпочате будівництво та очистити територію. Також із місцевих жителів обрана ініціативна група, яка буде слідкувати за дотриманням цього процесу.


 


 

 


Паркан навколо забудови на Бальзака зносили вже п'ять разів. Кожен раз - з бійкою і скандалом. І також кожного разу паркан встановлювали наново. Забудова ж на цьому місці почалася минулого року - на місці дитячого майданчика. Місцеві мешканці зібрали близько тисячі підписів проти неї, але позбутися її так і не вдалося. Забудова належить підприємниці Анні Рахімовій. Саме цій жінці належала кнайпа-«наливайка» за цією ж адресою, але оформлена була як дитяче кафе. На Бальзака Рахімова будує черговий дитячий заклад – зазначено в документації. Мешканцям стало відомо, що підприємниця має намір після добудови переробити дитячий заклад у готельно-розважальний заклад з нічним клубом, а їхні діти знову залишаться без майданчика.

Теги: Київ