Власенко не прийшов на засідання по Щербаню

Ольга Бондаренко
7 березеня 2013р. 13:26

Власенко не прийшов на засідання по Щербаню

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко не прийшов на засідання суду по справі Євгена Щербаня, на якому сьогодні допитують народного депутата Олександру Кужель.

Олег Тягнибок на брифінгу у Верховній Раді на прохання журналіста прокоментувати відсутність Власенка на засіданні - відповів напівжартом: "У Сергія сьогодні День народження. Може, святкує". На питання журналіста - чи, бува, не у Посольстві США чи Німеччини святкує захисник екс-прем'єрки, - представники опозиції не відповіли нічого конкретного.

6-го березня Вищий адміністративний суд позбавив Власенка депутатського мандату. Держдепартамент США зробив заяву, що ця справа видається їм політично вмотивованою, а євродепутат Ребекка Хармс в ефірі 5-го каналу заявила, що Європа може застосувати санкції і закрити свої кордони для членів українського уряду. Нагадаємо, Сергій Власенко виступає одним із захисників Юлії Тимошенко у справі вбивства Євгена Щербаня, який був розстріляний з автомату в аеропорту Донецька у 1996 році. Одночасно вбили його дружину, механіка і бортінженера. У січні Генпрокуратура повідомила громадськість, що має докази причетності до організації вбивства спільно з Павлом Лазаренком Юлії Тимошенко.Теги: Київ , Власенко , Щербань , Тимошенко