Київрада відкрилася

Олесь Лук'яненко
7 березеня 2013р. 14:57

Київрада відкрилася

Секретар Київради Галина Герега підписала розпорядження про нові правила проходу на Хрещатик, 36,  за якими кияни можуть вільно заходити до будівлі після пред`явлення паспорту.

Ці правила були розроблені учасниками штурму Київради спільно з депутатами.У наступний вівторок, 12 березня, продовжаться перемовини про вхід до зали голосувань, де зокрема депутати ділять землю.

7 лютого активісти взяли силою Київраду після місяців ігнорування їхньої вимоги про вільний доступ в будівлю усім киянам. 

 

Повний текст нових правил:

Про організаційні заходи щодо проходження та перебування в адміністративному комплексі Київської міської ради, виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)

 

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 13 Закону України «Про столицю України - місто-герой Київ», Регламенту Київради, з метою організації пропускного порядку до адміністративного комплексі Київської міської ради, виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації):

 

1. Затвердити Порядок пропуску осіб до адміністративного комплексу Київської міської ради, виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) на вул. Хрещатик, 36, вул. Б.Хмельницького, 6 згідно з додатком 1.

2.  Затвердити Правила перебування громадян в адміністративному комплексі Київської міської ради, виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) на вул. Хрещатик, 36 згідно з додатком 2.

3.  Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) привести свої розпорядження у відповідність до цього розпорядження.

4.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами секретаріату Київської міської ради.

 

 

Заступник міського голови -

секретар Київради                                                                    Г. Герега

 

 

Додаток 1

до розпорядження
Київського міського голови
від______№ __________

 

ПОРЯДОК

пропуску осіб до адміністративного комплексу Київської міської ради, виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)

 

1. Загальні положення

1.1. Порядок пропуску осіб до адміністративного комплексу Київської міської ради, виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Порядок) визначає організацію і здійснення пропуску на територію адміністративно-майнового комплексу Київради на вул. Хрещатик, 36 та вул. Б.Хмельницького, 6 (далі - адміністративний комплекс) працівників, відвідувачів та громадян за допомогою існуючої системи контролю управління доступом (далі - «СКУД»), заїзду (виїзду) транспортних засобів, ввезення (вивезення), внесення (винесення) матеріальних цінностей на територію (з території) адміністративного комплексу (далі - пропускний режим), а також загальні правила внутрішнього об'єктового режиму комплексу.

1.2. Вимоги Порядку обов'язкові для виконання усіма особами, які виявили бажання зайти до адміністративного комплексу.

1.3. Забезпечення охорони адміністративного комплексу та пропускний режим здійснюються службою охорони, яка взаємодіє з управлінням адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради.

1.4. У разі виявлення під час забезпечення пропускного режиму посвідчень, пластикових або тимчасових перепусток на вхід та на в'їзд, які були передані іншим особам, такі документи вилучаються підрозділом охорони, про що у кожному конкретному випадку повідомляється управління адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради для відповідного реагування з подальшим блокуванням права входу та заїзду на територію адміністративного комплексу.

1.5. Документом, що дає право входу на територію адміністративного комплексу, є пластикове посвідчення, службове посвідчення (у разі відсутності пластикової або тимчасової перепустки) таких осіб:

 

-       народного депутата України ;

-       депутата Київської міської ради,

а   також   відповідальних   працівників   (не   нижче   рівня   керівного   складу самостійного структурного підрозділу центральної виконавчої влади):

- Адміністрації Президента України ;

-   Апарату Верховної Ради України ;

-   Кабінету Міністрів України;

-   керівників міністерств та відомств.

 

1.6.  Цілодобово у робочі, святкові та вихідні дні безперешкодно на
територію адміністративного комплексу пропускаються:

-   Київський міський голова;

-   заступник міського голови - секретар Київради;

-   керуючі справами секретаріату Київради;

-   голова Київської міської державної адміністрації;

- перший   заступник   та   заступники   голови   Київської   міської   державної адміністрації;

- голова Київської міської територіальної виборчої комісії.

 

1.7.  Правом безперешкодного входу на територію адміністративного
комплексу в робочі дні при пред'явленні відповідних службових посвідчень,
тимчасової чи пластикової перепустки користуються:

-  народні депутати України;

-  депутати Київської міської ради;

-  керівники міністерств та відомств;

-  відповідальні працівники (не нижче рівня керівного складу самостійного структурного підрозділу центральної виконавчої влади), Адміністрації Президента України, Апарату Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України;

        -помічники-консультанти народних депутатів України, депутатів Київради.

Правом безперешкодного заїзду на територію адміністративного комплексу в робочі дні при пред'явленні відповідних службових посвідчень, тимчасових чи пластикових перепусток користуються:

-  народні депутати України;

-  депутати Київської міської ради;

-  керівники міністерств та відомств.

 

1.8. Відповідно до законодавства в робочий час при пред'явленні службового посвідчення право входу на територію адміністративного комплексу в межах службових повноважень мають працівники:

-  СБУ (Закон України «Про службу безпеки України»);

-  МВС (Закон України «Про міліцію»);

-  МНС (Закон України «Про аварійно-рятувальні служби»);

-  прокуратури (Закон України «Про прокуратуру»);

-  судів (Закон України «Про судоустрій і статус суддів»).

 

2. Порядок пропуску на територію адміністративного комплексу за пластиковими посвідченнями, тимчасовими та одноразовими перепустками

 

2.1. Працівники секретаріату Київради, апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), структурних підрозділів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Київської міської територіальної виборчої комісії та комунальних підприємств, які розташовані на території адміністративного комплексу, входять на його територію за пластиковими посвідченнями тільки через центральний вхід.

У разі службової необхідності пропуску працівників у вихідні та святкові дні до 16.00 у день, що передує вихідному або святковому дню, до управління адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради відповідними керівниками подаються списки працівників із зазначенням їхніх прізвищ, імен та по батькові, посад та номерів службових приміщень у яких вони будуть працювати.

Оформлення та видачу пластикових та тимчасових перепусток здійснює управління адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради.

У разі звільнення працівника або втрати посвідчення з тих чи інших причин керівники відповідних структурних підрозділів мають письмово повідомити управління адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради для блокування посвідчення.

 

2.2.   Відвідувачі, крім осіб, визначених  у розділі 3 цього Порядку,
пропускаються на територію адміністративного комплексу за одноразовими
перепустками, оформленими у бюро перепусток, при пред'явленні документа, що посвідчує особу, через центральний вхід у робочі дні з 9:00 та завершується за годину до кінця робочого дня.

Замовлення на вхід до бюро перепусток (додаток 1) мають право подавати:

- депутати Київської міської ради;

-     начальники управлінь та відділів секретаріату Київради, а також їхні заступники;

-     начальники   управлінь   та   відділів   апарату   виконавчого   органу   Київради (Київської міської державної адміністрації), а також їхні заступники;

-  голова Київської міської територіальної виборчої комісії;

-  начальники управлінь та відділів організаційного забезпечення діяльності першого заступника та заступників голови Київської міської державної адміністрації, а також їхні заступники;

-   директори  Департаментів, які  розташовані   на  території  адміністративного комплексу та їхні заступники;

-  начальники управлінь та відділів Департаментів, які розташовані на території адміністративного комплексу та їх заступники;

-  директори комунальних підприємств, які розташовані на території адміністративного комплексу та їх заступники.

 

2.3.   Одноразові перепустки відвідувачі отримують після фотографування, із занесенням відомостей  до банку даних системи «СКУД» та перевірки документа, що посвідчує особу.

Під час виходу відвідувача з адміністративного комплексу одноразова перепустка залишається ним на посту охорони.

      У разі неповернення одноразової перепустки право входу для зазначених осіб забороняється.

 

2.4. Керівники районних в місті Києві державних адміністрацій, департаментів, управлінь, комунальних підприємств, державних органів, а також підприємств, установ та організацій міського підпорядкування заздалегідь (до 01 грудня поточного року) складають списки осіб, яким для виконання службових обов'язків протягом наступного року необхідно щоденно працювати з відповідними підрозділами і службами Київської міської ради, виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) та Департаментами, які розташовані на території адміністративного комплексу та до складу яких входять:

- керівник та їхні  заступники ;

-  начальники структурних підрозділів (управлінь, відділів, служб) та їх заступники;

-  головний бухгалтер;

-  працівники з кадрових питань;

-  кур'єри.

Такі списки попередньо погоджуються із відповідним заступником голови Київської міської державної адміністрації (згідно з розподілом обов'язків) та подаються письмово заступнику міського голови - секретарю Київради.

Керівники несуть персональну відповідальність за достовірність складених списків. Про зміни у списках вони мають невідкладно письмово інформувати управління адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради.

Фотографії працівників (цифрові в форматі jpg або bmp) подаються на електронному носії (CD, флеш-карта) разом з чистими пластиковими картками до Управління адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради після отримання останнім відповідних затверджених списків.

 

2.5. Районні в місті Києві державні адміністрації, департаменти, управління, комунальні підприємства, державні органи, а також підприємства, установи, організації міського підпорядкування самостійно забезпечують своїх працівників пластиковими перепустками відповідно до пункту 2.4.

 

3. Порядок пропуску громадян на територію адміністративного комплексу

 

3.1. До адміністративного комплексу допускаються громадяни, які мають при собі паспорт громадянина України з відміткою про реєстрацію місця проживання в м. Києві.

 

3.2.     Прохід громадян на територію адміністративного комплексу здійснюється через приймальню громадян.

3.3.      Пропуск громадян до адміністративного комплексу здійснюється з урахуванням вимог Правил перебування громадян у адміністративному комплексі  Київської міської ради, виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).

3.4.      Прохід громадян до адміністративного комплексу відповідно до цього Порядку допускається у робочі дні з 9:00 та завершується за годину до кінця робочого дня.

Особи, що увійшли до адміністративного комплексу  на підставі цього пункту, повинні залишити його  за 15 хвилин до кінця робочого дня.

 

3.5.  Працівники приймальні громадян надають роз'яснення та сприяють проходу громадянина до адміністративного комплексу.

У приймальні громадян ведеться журнал (електронна база) реєстрації громадян, до якого заносяться такі відомості:

-  прізвище, ім'я, по батькові громадянина;

-  мета візиту;

-  дата та час входу та виходу громадянина.

Мета візиту має інформаційний характер та не може бути підставою для відмови громадянину щодо його допуску до будівлі Київради.

3.6.      Громадянин, який виявив бажання зайти на територію адміністративного комплексу та пройшов процедуру, передбачену підпунктом  3.5 цього Порядку, отримує від працівника приймальні громадян одноразову перепустку.

3.7.      Прохід громадян на територію адміністративного комплексу здійснюється через технічні засоби контролю.

3.8.      Громадянин, який виходить з адміністративного комплексу, повідомляє про це працівника приймальні громадян Київради та здає йому одноразову перепустку.

3.9.      Громадянин, який пройшов  до адміністративного комплексу, дотримується Правил перебування (поведінки) громадян у адміністративному комплексі Київської міської ради, виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).

 

4. Порядок пропуску до адміністративного комплексу учасників засідань та нарад, представників засобів масової інформації

 

4.1.    Учасники засідань та нарад, що проводяться у адміністративному комплексі, а також акредитовані представники засобів масової інформації, у тому числі з кіно-, фото-, аудіо- та відеотехнікою,
пропускаються за списками акредитації з пред'явленням на центральному
посту охорони документів, що посвідчують особу.

 

4.2. Зазначені у пункті 4.1 цього Порядку списки складаються відповідними підрозділами, відповідальними за проведення того чи іншого заходу, рееструються в управлінні адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради та передаються на центральний пост охорони.

4.3.   Представникам засобів масової інформації дозволяється вхід на
територію адміністративного комплексу за списками акредитації
(згідно з рішенням Київради про затвердження Положення про порядок
акредитації журналістів, працівників засобів масової інформації при Київській
міській раді), завіреними керівником прес-служби Київради або виконавчого
органу Київради (Київської міської державної адміністрації), зареєстрованими  
в управлінні адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради.

 

        4.4.    Для забезпечення, у разі службової необхідності, пропуску
працівників сфери обслуговування у вихідні та святкові дні до 16.00, що передує вихідному або святковому дню, до управління адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради відповідними керівниками подаються списки працівників із зазначенням їхніх прізвищ, імен та по батькові, посад та номерів службових приміщень, в яких вони будуть працювати.

 

5. Порядок пропуску робітників та інженерно-технічних працівників для  проведення будівельних, ремонтних та інших господарських робіт на території адміністративного комплексу

5.1.    Робітники та інженерно-технічні працівники підприємств, установ, організацій для проведення планових будівельних, ремонтних та інших господарських робіт пропускаються на територію адміністративного комплексу за тимчасовими перепустками, що видаються управлінням адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради.

5.2.    Для проведення невідкладних аварійних, ремонтних і будівельних робіт робітники та інженерно-технічні працівники виконавця у святкові та вихідні дні пропускаються на територію адміністративного комплексу за пред”явленням службових посвідчень.

       Такі роботи виконуються, як правило, у присутності відповідальних працівників управління адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради, а у разі потреби - працівника підрозділу пожежної охорони або працівників спецпідрозділів.

 

5.3. Пропуск технічного та обслуговуючого персоналу до адміністративного комплексу здійснюється через центральний вхід, починаючи з 6:00, за пластиковими перепустками.

 

6. Порядок пропуску до приймалень Київського міського голови та голови Київської міської державної адміністрації

 

6.1.   Приймальню Київського міського голови та голови Київської міської
державної адміністрації мають право відвідувати цілодобово без пред'явлення
службового посвідчення та безперешкодно:

- заступник міського голови - секретар Київради;

        - перший заступник та заступники голови Київської міської державної адміністрації.

 

6.2.   Приймальню Київського міського голови та голови Київської міської державної адміністрації за документом, що засвідчує особу, у призначений час мають право відвідувати визначені ними особи.7. Порядок пропуску на територію адміністративного комплексу іноземних делегацій, окремих іноземних громадян  та осіб без громадянства

7.1. Іноземні делегації, групи іноземних громадян, окремі іноземні громадяни та особи без громадянства (далі - іноземці) можуть відвідувати адміністративний комплекс з дозволу Київського міського голови, заступника міського голови - секретаря Київради, голови Київської міської державної адміністрації, першого заступника і заступників голови Київської міської державної адміністрації в робочий час.

7.2. Для пропуску іноземців підрозділами, відповідальними за проведення заходів, до управління адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради надається письмове замовлення (додаток 2), попередньо завізоване управлінням міжнародних зв'язків апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).

7.3. У замовленні наводиться інформація про мету зустрічі, відомості про іноземців (їхні імена та прізвища, громадянство, рід занять, держава, яку вони представляють, чи є серед них особи, що користуються дипломатичним імунітетом),    зазначається   необхідність   пропуску   іноземних   громадян   з

персональними комп'ютерами, пакетами та сумками великих розмірів, кіно-, фото-, аудіо- та відеотехнікою, місця можливого кіно-, фотознімання, ініціали та прізвище керівника Київради чи Київської міської державної адміністрації, який дозволив прийом іноземних громадян, орієнтовний час перебування іноземців на території адміністративного комплексу, номери службових приміщень, де проводитиметься зустріч, прізвища та ініціали працівників, які зустрічатимуть і супроводжуватимуть іноземців, а також контактні телефони.

7.4.   Іноземці допускаються на територію адміністративного комплексу після пред'явлення ними на посту охорони документа, що посвідчує особу.

7.5.   Іноземці, які згідно з законами та міжнародними договорами України користуються дипломатичним імунітетом, контролю на безпеку не підлягають. Іноземці можуть входити на територію адміністративного будинку та виходити з портфелями, папками для паперів або сумками невеликого розміру.

7.6.   Керівництво Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації або за їх дорученням працівники управління міжнародних зв'язків апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) зустрічають іноземців біля центрального входу адміністративного будинку і супроводжують до приміщення, в якому відбудеться зустріч, а після її закінчення - до виходу з нього.

 

8. Порядок особистого прийому громадян заступником міського голови - секретарем Київської міської ради

8.1.   Особистий прийом громадян та пряма («гаряча») телефонна лінія проводяться заступником міського голови - секретарем Київради в дні та години відповідно до графіка, затвердженого Київським міським головою.

8.2.   Звернення громадян про особистий прийом заступником міського голови - секретарем Київради реєструються у відділі з питань звернень громадян управління по роботі із кореспонденцією та контролю, формуються списки всіх громадян, які виявили бажання звернутись до заступника міського голови - секретаря Київради. Працівники відділу з питань звернень громадян управління по роботі із кореспонденцією та контролю запрошують громадян на особистий прийом письмово або по телефону.

8.3.   В особистому прийомі громадян можуть брати участь представники громадян, повноваження яких оформлені в установленому законодавством порядку.

Особи, визнані судом недієздатними, на прийом без участі законних представників не допускаються.

 

8.4. Під час особистого прийому громадян за погодженням із заступником міського голови - секретарем Київради можуть бути присутні журналісти, працівники засобів масової інформації, акредитовані при Київській міській раді відповідно до вимог чинного законодавства та порядку, встановленого Київською міською радою.

 

Громадянин, записаний на особистий прийом, письмово повідомляє заступнику міського голови - секретарю Київради про присутність журналістів, працівників засобів масової інформації на особистому прийомі не пізніше, ніж за день до особистого прийому.

 

Якщо журналіст, працівник засобу масової інформації своєю поведінкою заважає проведенню особистого прийому, заступник міського голови -секретар Київради після одного попередження може доручити працівникам служби охорони вжити заходи до усунення (запобігання) порушень відповідно до наявних повноважень, або завершити прийом з громадянином, який залучив, представника масової інформації до участі в особистому прийомі громадян.

8.5.  Під час особистого прийому громадян за попереднім погодженням із заступником міського голови - секретарем Київради може проводитись фото, відеозйомка, аудіозапис.

8.6.  Під час особистого прийому не дозволяється користування мобільним телефоном, а також іншими засобами зв'язку без попереднього погодження з заступником міського голови - секретарем Київради.

 

Управління адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради забезпечує контроль за дотриманням громадянами порядку використання фото-, відеозйомки, аудіозапису, мобільних телефонів, інших засобів зв'язку.

 

Речі громадян, що не повинні використовуватися під час особистого прийому, зберігаються в камерах схову, обладнаних біля приміщення, де проводиться особистий прийом громадян.

 

        8.7. Забезпечення  контролю  за  допуском   на  особистий   прийом  осіб, які мають право брати у ньому участь, покладається на управління адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради та працівників служби охорони.

8.8 Громадяни, які мають встановлені законодавством щодо першочергового прийому пільги, запрошуються на прийом поза чергою.

 

8.9. Усі звернення громадян на особистому прийомі реєструються. Якщо
вирішити питання, порушені в усному зверненні, безпосередньо на
особистому прийомі неможливо, вони розглядаються у тому самому порядку,
що н питання, порушені у письмовому зверненні.

 

Про результати розгляду такого звернення громадянину повідомляється письмово або усно за бажанням громадянина.

 

При наданні усної відповіді громадянину під час особистого прийому в реєстраційно-контрольній  картці робиться відповідна відмітка.

 

8.10. За підсумками виконання доручень, наданих під час особистого прийому, відповідальні за їх виконання інформують заступника міського голови - секретаря Київради.

 

9. Порядок пропуску на територію адміністративного комплексу та паркування транспортних засобів

9.1               Дозвіл на проїзд автотранспортних засобів на територію адміністративного комплексу надається заступником міського голови - секретарем Київради.

9.2               Подання для отримання дозволу на заїзд автотранспорту готується за належністю:

                керуючим справами секретаріату Київради - стосовно депутатів Київради, керівників структурних   підрозділів   секретаріату   Київради,   підприємств   і   організацій,   що підпорядковані Київраді;

заступниками голови Київської міської державної адміністрації -стосовно членів Колегії та структурних підрозділів апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а також самостійних структурних підрозділів, комунальних підприємств, державних органів, підприємств, установ, організацій міського підпорядкування, інших юридичних і фізичних осіб за виробничою необхідністю згідно з розподілом обов'язків.

 

9.3.   Документами,    що   дають   право    на   в'їзд   автомобіля   на   територію адміністративного будинку в робочий час, є:

-  спеціальна пластикова перепустка;

-  перепустка;

-  посвідчення народного депутата України,

-  службові посвідчення керівного складу СБУ (N460), прокуратури відповідно до чинного законодавства в межах службових повноважень (без права паркування).

 

9.4.       Перепустка встановленого зразка (додаток 3) видається управлінням адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради після отримання дозволу згідно з пунктом  9.1.

9.5.       Заїзд транспортних засобів на територію адміністративного комплексу та виїзд реєструються у постовому журналі із зазначенням часу заїзду (виїзду), номера перепустки, номерного знака автомобіля.

9.6.       Забороняється передавати спеціальну пластикову перепустку та перепустку іншим особам. У разі виявлення порушення спеціальна пластикова перепустка або перепустка вилучається службою охорони.

У разі втрати спеціальної пластикової перепустки або перепустки власник зобов'язаний негайно письмово повідомити про це управління адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради.

 

9.7.   Цілодобово (в робочі, святкові та вихідні дні) на територію
адміністративного комплексу мають право проїзду автомобілі, що обслуговують:

-  Київського міського голову;

-  заступника міського голови - секретаря Київради;

-  депутатів Київради;

-  керуючих справами секретаріату Київради;

-  голову Київської міської державної адміністрації;

-  першого заступника та заступників голови Київської міської державної адміністрації;

-  голову Київської міської територіальної виборчої комісії.

 

9.8.   Дозвіл на одноразовий заїзд транспортних засобів надається на підставі звернень:

-  секретарів приймальні Київського міського голови;

-  секретарів приймальні заступника міського голови - секретаря Київради;

-  керуючих справами секретаріату Київради;

-  голови Київської міської територіальної виборчої комісії;

-  секретарів приймальні голови Київської міської державної адміністрації;

-  секретарів приймалень першого заступника та заступників голови Київської міської державної адміністрації

-  начальників самостійних структурних підрозділів секретаріату Київради, а також їх заступників;

-  секретарів   приймальні   заступника   керівника   апарату   виконавчого   органу Київради (Київської міської державної адміністрації);

-директорів Департаментів, які розташовані на території адміністративного комплексу, та їхніх  заступників.

 

9.9. У день проведення пленарних засідань Київської міської ради дозвіл на одноразовий заїзд автотранспортних засобів надається на підставі особистих телефонних звернень:

-  секретарів приймальні Київського міського голови;

-  секретарів приймальні заступника міського голови - секретаря Київради;

-  керуючих справами секретаріату Київради;

-  секретарів приймальні голови Київської міської державної адміністрації;

-  секретарів приймалень першого заступника та заступників голови Київської міської державної адміністрації.

 

9.10. З метою забезпечення безперешкодного проїзду службових автомобілів, автомобілів спеціальних служб, а також уникнення аварійних ситуацій забороняється паркування автомобілів на проїзній частині території адміністративного комплексу та на відрізку дороги від воріт на вулиці Пушкінській до поста охорони. В разі порушення вимог цього пункту власник автомобіля втрачає право заїзду на територію адміністративного комплексу.

 

10. Порядок ввезення/вивезення, винесення/внесення матеріальних

цінностей

 

10.1.   Замовлення на ввезення/внесення матеріальних цінностей
здійснюється в телефонному режимі (або особисто) у чергового підрозділу
охорони:

-   секретарями приймальні Київського міського голови;

-   секретарями приймальні заступника міського голови - секретаря          Київради;

-   керуючими справами секретаріату Київради;

-   головою Київської міської територіальної виборчої комісії;

-   секретарями приймальні голови Київської міської державної адміністрації;

-       секретарями   приймалень першого заступника та заступників голови Київської міської державної адміністрації;

-       начальниками   структурних   підрозділів   секретаріату   Київради та їх заступниками;

- секретарями приймальні заступника керівника апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації);

- директорами     Департаментів,    які    розташовані    на   території адміністративного комплексу, та їхніми  заступниками.

 

10.2.   Ввезення/внесення або вивезення/винесення матеріальних
цінностей здійснюється за пред'явленням на посту охорони товарно-транспортних накладних.

        10.3. Пропускати автотранспортні засоби чи осіб з матеріальними цінностями на територію та з території адміністративного комплексу без оформлених належним чином документів на переміщення матеріальних цінностей забороняється.

        10.4. Документом, що дає право на вивезення або винесення матеріальних цінностей з території адміністративного комплексу є перепустка встановленого зразка (додаток 4).

        10.5. Відповідальність за належне оформлення перепусток на вивезення або винесення матеріальних цінностей покладається на матеріально-відповідальних осіб, які їх складають та підписують.

        10.6. Зазначена перепустка оформляється за встановленим порядком відповідальними працівниками секретаріату Київради, апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Київської міської територіальної виборчої комісії, структурних підрозділів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств, які розташовані на території адміністративного комплексу, підписуються головним бухгалтером і матеріально-відповідальною особою та погоджуються з управлінням адміністративно-господарського забезпечення секретаріату Київради.

        10.7. Перепустка разом з копією видаткової накладної чи актом прийому-передачі видається особі, яка супроводжує вантаж (представник організації, що здійснює вивіз або винос матеріальних цінностей), для реєстрації у журналі та залишається на посту охорони протягом одного  року, після чого підлягає знищенню комісією у складі представників охорони та відповідних структурних підрозділів.

        10.8. Представник підрозділу охорони перевіряє правильність оформлення перепустки, відповідність матеріальних цінностей даним, які містяться у видатковій накладній чи акті прийому-передачі.

У постовому журналі реєструються прізвище особи, яка супроводжує вантаж, номерний знак автомобіля, час виїзду/виносу та робиться запис: «Вивезено/винесено матеріальні цінності згідно з документом, який підтверджує наявність та кількість матеріальних цінностей» (накладна, акт прийому-передачі, відомість тощо).

10.9 Відповідальність за перевірку матеріальних цінностей під час їх
вивезення/винесення відповідно до перепу

Теги: Київ , Київрада