Інтер з Фірташем помахав рукою чесним новинам

Олесь Лук'яненко
7 березеня 2013р. 19:18

Інтер з Фірташем помахав рукою чесним новинам

На сайті телеканалу «Інтер» з`явилося повідомлення про те, що керівництво не потребує зовнішнього нагляду і відмовляється від Громадської ради.

«Керівництво телеканалу має всі підстави покладатися на професіоналізм творчого колективу "Інтера", який не потребує зовнішнього нагляду і цензурування своєї роботи», йдеться у повідомленні. Також на телеканалі стверджують, що рейтинги та довіра ростуть. Зокрема, завдяки "Шустер Live", який після зміни власників почав виходити по п`ятницях замість програми «Справедливість» з Анною Безулик.

Політика «Інтеру» змінилася після придбання медіахолдінгу Inter Media Group Limited, до якої входить Інтер, компаніями, які належать олігарху Дмитру Фірташу і голові Адміністрації президента Сергію Льовочкіну. До цього володів «Інтером» екс-міністр Валерій Хорошковський, який за останні півроку реформував інформаційну політику каналу, запровадивши громадську раду на чолі з Вікторією Сюмар. В одному з останніх ефірів Савік Шустер почав пошепки підказувати режисерам, аби ті прибрали рівень підтримки Миколи Азарова з екранів, який стрімко падав.

 

Теги: Україна , Інтер