Кияни провели вечір пам'яті Уго Чавеса

Максим Опанасенко
8 березеня 2013р. 11:26

Кияни провели вечір пам'яті Уго Чавеса

Активісти організації "Боротьба" провели у четвер вечір пам'ять померлого напередодні президента Венесуели Уго Чавеса. Про це повідомляють самі активісти.

Кияни висловили свою підтримку венесуельцям, припустили, що до смерті Чавеса мають стосунок Сполучені Штати Америки і багато говорили про позитив керівництва Уго. "Он блистал в международной борьбе с империализмом, всегда в защиту бедных, рабочих, наших народов.  Горячий, убедительный, красноречивый, остроумный и впечатляющий, говорил проникновенно  от имени народов, воспевал  наши радости, читал наши  пламенные  стихи с постоянным оптимизмом" - заявляють активісти.

Чавес помер 5 березня. Інформація про його стан після операції по видаленню ракової пухлини поширювалася лише по офіційних каналах, і венесуельська опозиція з самого початку почала ставити під сумнів повноту і достовірність відомостей про здоров'я президента. Вибори нового президента Венесуели відбудуться впродовж 30-ти днів. Свого часу правління Чавеса демократичні країни охрестили "режимом" - країна жила в умовах авторитаризму.

Фото - "Боротьба".

Теги: