Міліція прийняла заяву про побиття міліціонерами

Максим Опанасенко
8 березеня 2013р. 14:46

Прес-служба Міністерства внутрішніх справ заявляє, що належним чином зареєструвала повідомлення про побиття минулої суботи рівненського студента Миколи Лебедя. Хлопець і його друзі запевняють, що били його міліціонери - за "неналежний" зовнішній вигляд.

Також у міліції заявляють - після повідомлення про бійку в нічному закладі, туди одразу направили бійців "Беркуту", котрі все і зареєстрували. За повідомленням, міліція з'ясовує, чи причетні її колеги до побиття юнака і проводить досудове слідство.

2 березня Микола Лебедь перебував з друзями в барі в місті Рівне, коли на нього раптово напала група чоловіків напідпитку, що сиділи за сусіднім столом. Йому набили синці під очима та зламали ніс під час нападу. Очевидці розповіли, що вони негайно викликали міліцію, яка прибула після того, як нападники повернулися до свого столику. Також за їхніми словами, хлопця били за "вузькі джинси і сережку", а прибулі правоохоронці відмовилися реєструвати факт бійки. Фото побитого хлопця дуже швидко розійшлося Фейсбуком. Його друзі кажуть - вже змогли ідентифікувати одного з нападників через соцмережі. За їхніми словами, на аватарках профілю цієї людини - фото у міліцейській формі. У четвер за Лебедя вступилася міжнародна правозахисна організація Amnesty International. Вони вимагають справедливого розслідування справи. 

 

 

Теги: Київ