DocuDays оприлюднив список конкурсних фільмів

Галина Танай
9 березеня 2013р. 11:13

DocuDays оприлюднив список конкурсних фільмів

Фестиваль DocuDays представив учасників конкурсної програми-2013. Цього року її обсяг скоротили, зате підготували добірку спецпоказів. А серед короткометражок нарешті з'явились українські фільми: за перемогу позмагаються "Мрія" Дар'ї Дрюченко і "Сери та сеньйори" Олександра Течинського. 

З програми DOCU/ЖИТТЯ, де показують повнометражки у жанрі креативної документалістики, організатори особливо радять два фільма. Перший - «Машина, яка змушує все зникати» режисерки Тінатін Ґурчіані. Це спільна грузинсько-німецька робота, яку представляли на знаменитому фестивалі "Санденс". Це фільм-подорож по містах і селах, незвичайне дослідження долі людей, які зважились відповісти на дзвінок режисера.


Другий фільм - латвійський «Документаліст»,  Іварса Звієдріса та Інесе Кляви. Це картина про жінку, яка живе на самотині, на краю болота. Її самотність порушує режисер-документаліст, який будь-що хоче зняти її життя. І зрештою неприступна Інта дозволяє режисеру розтопити її серце - але робить жахливу помилку.

УКраїнські режисери будуть представлені у номінації DOCU/КОРОТКО - це короткометражки до 45 хвилин. Повний список конкурсних фільмів можна подивитись тут

Десятий Фестиваль документального кіно про права людини DocuDays триватиме з 22 по 28 березня. У цьогорічному журі фесту - правозахисниця Мрідула Гош та авторка фільму «Шахти №8» Маріанна Каат. 

Теги: Київ , Docudays