Тягнибок розповів, як стимулюють в опозиції

Галина Танай
9 березеня 2013р. 12:40

Тягнибок розповів, як стимулюють в опозиції

Лідер "Свободи" Олег Тягнибок заявив, що готовий піти в мери Києва - якщо Кличко не захоче. І сказав, що опозиція стимулює Кличка "думати трішки швидше". Про це Тягнибок розповів в інтерв'ю радіо "Свобода"

Лідер "свободівців" заявив, що його об'єднання може виставити свої кандидатури на крісло мера Іллєнка чи самого Тягнибока. Але якщо в мери піде голова УДАРу Віталій Кличко, "Свобода" і "Батьківщина" будуть працювати на його кандидатуру. Крім того, Тягнибок розповідав, що ніяких  внутрішніх проблем в опозиції немає. "Будь ласка, давайте, вже будемо трактувати конкретні остаточні рішення, те, як ми стимулюємо один одного – це є нормальні робочі процеси, з яких не треба робити висновки… передчасні", - скромно сказав Тягнибок.

Фракція «Батьківщина» закликала про підтримку Віталія Кличка на посаду мера Києва тоді як він, коментуючи цю подію журналістам повідомив, що ніяких домовленостей із опозицією на цю тему ще не було. Крім того, на посаду мера балотуватиметься кандидат від "Свободи" Андрій Іллєнко Віталій Кличко і Арсеній Яценюк - імовірні кандидати на президентські вибори 2015 року.

Теги: Київ , Тягнибок , Кличко , вибори мера