Українці придумали робота-няню для котів і собак

Галина Танай
9 березеня 2013р. 13:55

Українці придумали робота-няню для котів і собак

Українці втерли носа технологічному світові: наші співвітчизники придумали гаджет Petcube, який наглядає за домашнім улюбленцем, коли господаря нема вдома. За незвичайним кубом можна подивитись, чи не сумує ваша тварина, а також пограти з нею за допомогою лазерного променя. Спершу новинка вийде на ринок США, а потім з'явиться і в Україні.

Petcube створили три молоді винахідники - Саша Нескін, Андрій Клен та Ярослав Ажнюк. Цей робот у формі куба складається з камери та лазерної указки. Куб встановлюється вдома, і, зазирнувши в ноутбук чи мобільний, ви побачите, як там без вас улюблений песик чи кіт. Якщо тварині сумно, можна погратися з нею за допомогою лазерного променя. Розробники консультувалися з ветеринарами, і ті повідомили: ігри з лазером цілком безпечні. Тож якщо ви змушені надовго залишати улюбленця самого або ж ваша тваринка - справжнє торнадо, Petcube замінить їй няньку. 


Розробники планують презентувати свій винахід на американському спільнокошті Kickstarter. Після цього Petcube вийде на американський ринок. Українці зможуть замовити гаджет у розробників - або дочекатись, коли він з'явиться в Україні. 

Теги: Київ , робот-няня , Petcube