Челябінці активно заробляють на метеориті

Ольга Бондаренко
10 березеня 2013р. 11:00

Челябінці активно заробляють на метеориті

Найбільш винахідливі мешканці Челябінська одразу второпали, що на падінні метеориту можна непогано підзаробити, та почали продавати уламки небесних камінчиків на найбільшому в Росії сайті оголошень avito.ru

Ціни на метеорит коливаються від 30 американських доларів до кількох тисяч. Найбільш висока ціна за Челябинське "диво", яку вдалось зафіксувати "Свідомо" - становила 16 тисяч $. Але це ще не все. Окрім уламків метеорита - продаються також відео, засняті очевидцями, та футболки із написом "Я пережив падіння метеориту". Спеціалісти закликають людей бути обачними, адже з високою вірогідністю серед охочих заробити на метеориті - велика кількість аферистів. Якщо вам все-таки дуже кортить придбати на згадку шматочок  - варто пам'ятати - справжній камінець мають продавати з сертифікатом, у якому зазначена вага уламку та координати місця його падіння. 

15 лютого над кількома областями Росії, включно з Челябінською, -впали уламки метеорита, розваленого на частини при заході в атмосферу. Внаслідок надзвичайної події - в Челябінську, в багатьох будівлях - лікарнях, дитячих садках, житлових будинках - вибило скло. За допомогою звернулись понад 400 осіб. 

Фото: avito.ru

Теги: Київ , Челябінськ