Опозиція оголошує народне повстання

Ольга Бондаренко
10 березеня 2013р. 12:21

Опозиція оголошує народне повстання

Із наступного тижня опозиція починає проводити по Україні народні віче. Про це заявив голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк на мітингу опозиційних сил біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

Яценюк заявив, що опозиція оголошує народні віче і народне повстання проти режиму: "Наступного тижня ми поїдемо піднімати людей і звертатися до них з одним: "Ніхто нас ніколи не переборе. Ми сильні, і йдемо вперед до перемоги", - сказав він і наголосив: "Ми контролюємо парламент, ми блокуємо парламент і не даємо їм приймати антиукраїнські і антинародні закони". За його словами, ще півроку тому мало хто сподівався, що парламент, який був ручним парламентом президента Януковича протягом останніх трьох років, - "покаже, що тепер Янукович не контролює Верховну Раду".

22-го лютого опозиція зняла блокування Верховної Ради, що тривало з 4 лютого з вимогою впровадження персонального голосування, в обмін на обіцянку переголосовувати рішення, якщо з`ясується, що хтось натиснув кнопку за іншого. А вже 5-го березня опозиціонери знову заблокували трибуну і президію Ради через позбавлення мандата Сергія Власенка за сумісництво державної служби з адвокатською діяльністю.