В Єгипті загинула українська акторка

Ольга Бондаренко
11 березеня 2013р. 8:39

В Єгипті загинула українська акторка

В Єгипті трагічно загинула актриса Оксана Гайвась, онука видатного українського архітектора Анатолія Добровольського. Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ України.

Трагедія сталася 8-го березня. Дівчина впала з машини, під час катання на квадроциклі. Після трьох днів перебування в комі, не приходячи до тями, Оксана Гайвась померла. Як повідомив "Свідомо" Віталій Черняховський, страхова компанія «Провідна» заявила, що не вважає смерть української туристки страховим випадком і відмовилася оплачувати лікування Оксани Гайвась. За доставку тіла загиблої на Батьківщину комерційна фірма, пов’язана з туроператором – туристичною компанією «Анекс Тур», – вимагала у матері Оксани Гайвась Тетяни Добровольської понад 4 тисячі доларів. «Форум порятунку Києва» буде вимагати проведення кримінального розслідування обставин загибелі Оксани Гайвась у зв’язку з недотриманням правил техніки безпеки при проведенні так званих сафарі-турів.

Посольство України в Арабській Республіці Єгипет вжило заходів по безкоштовній доставці тіла Оксани Гайвась в Київ. Тіло загиблої дівчини мають передати родичам 12 березня. А вже 13 чи 14 березня відбудеться прощання з акторкою. 

 

Теги: Київ