В Японії пом’янули жертв землетрусу

Ольга Бондаренко
11 березеня 2013р. 9:46

В Японії пом’янули жертв землетрусу

У другу річницю руйнівного землетрусу в Японії, - о 14:46 за токійським часом, - хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих,  - саме у той момент, коли 11 березня 2011 року Японію струсонув перший підземний поштовх. Про це повідомляє ВВС

По всій країні проходять жалоби та поминальні богослужіння. Телеканали цього дня транслюватимуть здебільшого програми, присвячені темі висвітлення стихійного лиха, долям постраждалим людей та зруйнованих районів.

Підземний поштовх магнітудою 9,0 в Тихому океані біля узбережжя японського острова Хонсю привів до численних руйнувань і викликав хвилю цунамі, висота якої на окремих ділянках досягала 40 метрів. Близько 20 тисяч людей тоді, два роки тому, - стали жертвами стихії, яка спричинила аварію на АЕС «Фукусіма-1. Були зруйновані майже 400 тисяч споруд, знищені цілі населені пункти і міські квартали. А вже 10-го березня поточного року - десятки тисяч людей вийшли на протест у Токіо та інших японських містах проти відновлення атомних реакторів в Японії. На сьогоднішній день, в Японії в робочому стані знаходяться тільки два реактори. 

 

Теги: Київ