Нову фінполіцію підпорядкують Януковичу

Евеліна Вишневська
11 березеня 2013р. 12:47

На узгодження до Міністрества доходів і зборів та Міністрества внутрішніх справ України був надісланий проект закону "Про Службу фінансових розслідувань України (фінансової поліції)". Пише про це Forbes.ua.

Цей документ обіцяє зробити фінполіцію окремим силовим органом зі спецстатусом і мегаповноваженнями, і підпорядкувати його Віктору Януковичу. Офіційною назвою буде Служба фінансових розслідувань (СФР). Автор законопроекту не вказується.

"Відповідно до законопроекту новий правоохоронний орган буде займатися всіма правопорушеннями проти економічних інтересів країни, які зараз розділені між шістьма різними структурами: податковою міліцією у складі Міндоходів, управліннями по боротьбі з економічною та організованою злочинністю МВС, відділом контррозвідувального захисту економіки СБУ, боротьби з контрабандою митниці та Держфінінспекції. Ці структури пропонується ліквідувати", - пише видання. Також фінансові поліцейські, приміром, зможуть використовувати фізичну силу, носити і застосовувати кийки, сльозогінний газ, а також вогнепальну зброю.

Теги: Міністерство доходів і зборів , МВС , законопроект