Стань владою в своїй країні

Єгор Соболєв
14 січня 2011р. 21:43

Стань владою в своїй країні

Від початку ЄвроМайдану ми дещо змінили напрям роботи. Зокрема, вирішили сконцентрувати свою увагу на висвітленні тем самоорганізації киян - починаючи від загонів самооборони і аж... до районних організацій з партулювання.

За мирних часів ми повернемося до звичних планів - стати владою у своїй країні. Це не означає стати депутатами. Точніше, цього замало.

В нас справи підуть на лад, лише коли ми навчимося ставитися до свого під`їзду, двору, кварталу, району, міста та держави в цілому як до своєї квартири. Будемо підтримувати там чистоту; встановимо правила, яких і самі дотримуватимемося, і не дозволятимемо грабіжникам до нас вдиратися, а тим більше - панувати.

"Свідомо" бачить наступний шлях до цього світлого майбутнього:

1. Почати зі свого будинку. Чи Ви утворюєте ОСББ, чи боретеся проти ліні і шахрайств ЖЕКу, чи протидієте варварській забудові, чи просто щось добре для свого під`їзду зробили - давайте знати info.svidomo@gmail.com. Ми і інформацію поширимо, і тиском допоможемо на посадовців, якщо треба.

2. Встановити максимальний контроль за владою мародерів. Заздалегідь викривати їхні наміри вкрасти. Ми намагаємося це відслідковувати і на засіданнях земельної комісії Київради, і при затвердженнях дерібану усіма депутатами. Далі є ідея створити "базу пацюків", де будуть поіменно вказані депутати, причетні до найбільш резонансних крадіжок нашого з Вами майна. Тоді кожен з нас зможе у доступній формі розповсюджувати цю інформацію серед людей, які першими відчують укуси у своєму дворі, парку чи лікарні. (Хто не має досвіду громадських справ – окрім перепосту, це означає клеїти оголошення на під'їздах, роздавати листівки в парках та інших людних місцях, формувати місцеву e-mail розсилку). Нова інформація про крадіжки з'являтиметься тут.

3. Єднати наші вимоги. Наша проблема – поки ми боремося в одному місці, мародери грабують інше. Коли ж ми концентруємося на цьому іншому, місць пограбувань вже п'ять/п'ятдесят/п'ятсот. Але це і наша можливість! Давайте складати вимоги. Давайте зробимо єдиний їх список. Тоді ми станемо однодумцями з однаковим планом дій. Правило просте: діємо разом - значить твоя вимога-моя вимога і навпаки. Звісно, йдеться лише про суспільно корисні справи. Діляночку собі просити не будемо, ми не ж пацюки.

4. Починати організований вуличний тиск на пацюків. Наш досвід захоплення владних кабінетів показав – всі ці пацюки в дорогих костюмах та годинниках набагато краще за нас усвідомлюють, хто вони і що з ними може зробити організований народ. Вони панічно бояться найменших ознак його єднання. Усім іншим цю владу мародерів не зупиниш. Наша пропозиція – збиратися разом кожного засідання Київради. Приходити хто коли зможе з 09:00 до 12:00 на Хрещатик, 36. Чим нас буде більше, тим більше враження ми справимо на пацюків, які його окупували. Вони збираються приблизно раз на місяць.

5. Як тільки ми самоорганізовуємося – негайно станемо владою. Скоріше за все, шляхом фізичного викидання цієї та висування із себе гідних. А щоб ці гідні не повторили шлях Віктора Ющенка, одразу треба встановити їм чітки завдання. Такі, що втілюються у перші три місяці і роблять гармонійний розвиток рідної землі невідворотнім.