Власенко проігнорував Генпрокуратуру

Евеліна Вишневська
11 березеня 2013р. 13:59

Генеральна прокуратура вручила представнику Сергія Власенка повідомлення про закриття кримінального провадження за заявою його колишньої дружини Наталії Окунської. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу Генпрокуратури.

За даними ГПУ, вранці прийшов представник Власенка, йому вручили повідомлення про закриття кримінального провадження за заявою Окунської. У прес-службі ГПУ сказали, що Власенко запрошувався в Генпрокуратуру на 10:00 годину, але він не прийшов, а пізніше прийшов його представник. Як повідомлялося, 5 березня прес-служба Генпрокуратори поінформувала, що кримінальне провадження за заявою колишньої дружини Власенка Окунської про невиконання ним рішення суду закрито у зв'язку з відсутністю складу злочину.

Як відомо, 26 лютого екс-дружина адвоката Сергія Власенка Наталія Окунська подала новий позов в Подільський районний суд Києва на політичну партію «Батьківщина», щоб захистити свою репутацію. Окрім цього, Наталія хоче отримати одну гривню компенсації, яку пообіцяла пожертвувати в якості матеріальної допомоги своєму колишньому-чоловіку.

Теги: Власенко , Окунська