Громадська рада натякнула що Інтер контролюють

Ольга Бондаренко
11 березеня 2013р. 14:18

Громадська рада натякнула що Інтер контролюють

У Фонді «Відродження» називають згортання співпраці «Інтера» з Громадською радою показником посилення державного контролю над ЗМІ. Про це йдеться у відкритому листі Громадської ради і Фонду до керівництва медіа-групи.

"Для нас згортання співпраці «Інтера» з Громадською радою є певним показником посилення державного контролю над ЗМІ, що може статися не лише з вашою телекомпанією", - йдеться у зверненні. У Громадській раді наголосили, що їх цікавить лише аспект дотримання журналістських стандартів, а не доля взаємин з телеканалом і нагадали, що згідно з Меморандумом у Громадської ради ще є місяць, щоб завершити професійний моніторинг каналу: "Ми використаємо цей час для завершення нашої з вами співпраці. Результати моніторингу будуть широко оприлюднені в Україні та за кордоном відразу після 7 квітня 2013 року, дня офіційного завершення дії Меморандуму", - попередили у фонді.

7 березня прес-служба "Інтера" розповсюдила інформацію, що канал не потребує продовження дії Меморандуму про співпрацю з міжнародним фондом «Відродження» та, відповідно, існування громадської наглядової ради, оскільки творчий колектив каналу не потребує зовнішнього нагляду. 10 грудня 2012 року телеканал «Інтер» та Міжнародний фонд «Відрождення» підписали Меморандум про створення на телеканалі громадської ради, яка буде здійснювати незалежний моніторинг його інформаційної діяльності. У лютому було оголошено про продаж медіа-групи Валерієм Хорошковським Дмитру Фірташу за 2,5 мільярди доларів. А вже 7 числа стало відомо, що голова Адміністрації президента Сергій Льовочкін став володарем 20% акцій. 

 

 

Теги: Київ