Власенко буде захищатись у Європейському суді

Ольга Бондаренко
12 березеня 2013р. 7:49

Власенко буде захищатись у Європейському суді

Захисник колишньої прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Сергій Власенко направив до Європейського суду з прав людини скаргу щодо рішення Вищого адміністративного суду України про позбавлення його депутатського мандата. Про це він заявив на брифінгу.

"Ми будемо просити розглянути цю справу якнайшвидше, оскільки короткі терміни обумовлені об’єктивною ситуацією… Я сподіваюся, що справа буде прийнята до провадження найближчим часом", - сказав Власенко. Крім того, до Європейського суду направили доповнення до скарги Юлії Тимошенко стосовно політичного тиску на її захисників. Власенко також не виключає, що найближчим часом може відбутися його арешт. За його словами, проти нього лишаються порушеними ще три справи.

6 березня ВИщий адміністративний суд позбавив Сергія Власенка депутатського мандата. Держдепартамент США зробив заяву, що ця справа видається їм політично вмотивованою, а євродепутат Ребекка Хармс в ефірі 5-го каналу заявила, що Європа може застосувати санкції і закрити свої кордони для членів українського уряду. Нагадаємо, Сергій Власенко виступає одним із захисників Юлії Тимошенко у справівбивства Євгена Щербаня, який був розстріляний з автомату в аеропорту Донецька у 1996 році. Одночасно вбили його дружину, механіка і бортінженера. У січні Генпрокуратура повідомила громадськість, що має докази причетності до організації вбивства спільно з Павлом Лазаренком Юлії Тимошенко.


 

Теги: Київ