США ввели нові санкції проти Північної Кореї

Ольга Бондаренко
12 березеня 2013р. 8:05

США ввели нові санкції проти головного зовнішньоторговельного банку Північної Кореї через підтримку програми зі створення зброї масового знищення. Про це заявив радник американського президента з питань національної безпеки Томас Донілон.

У США також додали, що КНДР зіткнеться з подальшою ізоляцією, якщо не відреагує на стурбованість міжнародного співтовариства. "Сполучені Штати ніколи не визнають Північну Корею ядерною державою. Ми не будемо стояти осторонь, поки Пхеньян розробляє ракети з ядерними боєголовками, метою яких можуть стати США", - заявив Донілон.

7 березня Рада безпеки ООН різко засудила треті ядерні випробування, проведені 12 лютого, і виступила за те, щоб вжити заходів проти Пхеньяна. У відповідь на це Пхеньян пригрозив скористатися своїм правом на попереджувальний ядерний удар по "агресорах", що означало розірвання усіх угод про ненапад з Південною Кореєю, закриття гарячої лінії зв'язку з Сеулом і перекриття пропускного пункту між двома країнами. Після цього, на тлі загострених стосунків з Північною Кореєю, 11 березня, США та Південна Корея почали спільні військові навчання. 


Теги: Київ